Неодамнешни написи за налепници

Налепници „Исечете ги налепниците наспроти бакнежот налепници“

Налепниците се брилијантен начин да заработите признание за бренд и да развиете дефинирана личност за вашиот бизнис. Паметни пароли, уметнички слики и сложена графика се сите фер игри во светот на налепниците, но има уште многу што треба да се разгледаат откако ќе се посветите на некој дизајн. За оние кои разбираат дека невообичаена форма Прочитај повеќе

Како да печатите налепници со највисок квалитет

Прилагодените налепници можат да служат за широк спектар на цели, од вирусен маркетинг до лично брендирање и само добра забава. Што ако нарачате обичаи налепници кои едноставно не се на исто ниво? За среќа, постојат неколку едноставни начини да се осигурате дека тоа нема да се случи - само следете ги овие совети и ќе имате налепници со највисок квалитет што можете Прочитај повеќе

Придобивки за маркетинг на налепници: 8 причини Бизнисите треба да ги промовираат со налепници

Само затоа што повеќе платформи за социјални медиуми го зазедоа светот, не значи дека тие целосно го зазедоа и маркетинг светот. Секако, има многу придобивки од користењето на социјалните медиуми за маркетинг и деловните субјекти треба да ги искористат, но важно е да ги имате предвид придобивките и од тактиките за офлајн маркетинг. Има … Прочитај повеќе

Маркетинг на налепници 101: Дали деловните налепници сè уште се релевантни?

Дали деловните налепници сè уште се релевантни? Сите сакаат налепници. И тоа е една од причините зошто маркетингот со налепници функционира и денес. Ако сакате да дознаете повеќе за деловните налепници, придржувајте се кон некои интересни факти за налепниците! Промотивните налепници не се ништо ново. Но, има причина зошто тие сè уште се користат денес: тие работат. На сите им се допаѓа… Прочитај повеќе

Лепете го на човекот со налепници!

Вклучете ја вашата заедница со налепници! Зошто само да ја кажете вашата порака кога можете да ја натерате да шета на две нозе? Воведување налепници - прекрасен изум што всушност не го измисливме! Налепниците одлично ги инспирираат луѓето да комуницираат со она што имате да го кажете. Правилниот дизајн може да сврти глава, па дури и да стане Прочитај повеќе

Најдете н on на социјална мрежа

Придружете се за совети за дизајн и специјални попусти

Внесете број од 10 до 10.
Што е 6 + 4?
Ова поле не е за целите на валидација и треба да останат непроменети.