Printo Online Printimin më të Mirë% title% Online

8 Mbajtësit dhe Rastet tona të Kartave të Biznesit të Preferuar!

Asgjë nuk rreh një shesh të dizajnuar mirë kartelë biznesiMe Ajo bërtet: "Unë jam biznes modern!" në pjesën e sipërme të mushkërive të saj, ndërsa xhiron me hollësi markën lazer rrezet në sytë e të gjithëve.

Ok, mbase nuk ka lazer teknologjia e rrezeve ... akoma.

Por, katror karta biznesi janë buka më e nxehtë që nga feta. Pra, kemi menduar se gjithçka që është e ngopur në elementet e dizajnit dhe markës duhet të ketë disa mbajtës dhe kaseta unike për ta shoqëruar atë.

O djali kishim të drejtë!

Pas një kërkimi shterues që na çoi në majat më të larta të maleve më të rrezikshme (në karriget tona duke ngrënë Cheetos në Google) ne kemi vendosur që, pa dyshim, këto janë 8 katrorët tanë të preferuar kartelë biznesi rastet dhe mbajtësi.

Le të zhytemi brenda dhe të shohim pse është hip të jetë katror!

Trokas në dru"

Ka diçka në lidhje me rastet e kartave prej druri që janë pjesë të barabarta të bukura dhe profesionale. Pra, kur u ndeshëm Të KonisaStudio Mbajtës i Kartës së Biznesit 100% të Sheshit të Drurit në Etsy, menjëherë u dashuruam.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Burimi: https://www.etsy.com/shop/KonisaStudio

kjo kartelë biznesi mbajtësi përdor një brez elastik për të vendosur kartat tuaja në vend dhe përmban një nivel për kontroll.

Mund të mbajë 20 karta në të njëjtën kohë, gjë që mund të mos jetë e mjaftueshme pasi që ju me siguri do ta fshikulloni këtë mbajtës kartele nga çdo mundësi që të merrni.

Cila është "Lëkura" jashtë?

Ndërsa ishim në Etsy duke shikuar mbajtësit e kartave prej druri, e hasëm në këtë Sheshi Portofoli i Lëkurës Vegan nga përdoruesi Mbi të gjitha. Ndërsa nuk jemi plotësisht të sigurt se çfarë është lëkura vegane, ne jemi 100% të sigurt që kjo mbajtëse kartele rozë rozë është sa funksionale aq edhe e lezetshme.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Image Burimi: https://www.etsy.com/listing/587365483/vegan-leather-wallet-square-business?show_sold_out_detail=1&sca=1

Gjëja e shkëlqyeshme për këtë është se, nëse nuk tërhiqni kartat prej saj, njerëzit nuk do të kishin ide se ishte një mbajtës kartoni biznesi katror. Ju mund ta përdorni atë si një buzëkuq ose bartës të kufjeve nga ana.

Përsëri në të zezë

Nëse jeni të gatshëm të shpenzoni disa para serioze në mbajtësin e kartës suaj të biznesit, kjo do të jetë Kuletë Monedhash Sheshi Papier i Zi për Meshkuj nga Balenciaga mund të jetë vetëm për ju. Kjo në të vërtetë dyfishohet si portofol, kështu që kjo do të ishte një mënyrë e shkëlqyeshme për të minimizuar hapësirën e xhepit tuaj.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Image Burimi: https://www.balenciaga.com/us/papier-accessory_cod22003505ww.html#/us/men/all-accessories

Bshtë e guximshme. Shtë i zi. Ajo ka një qese për kartat e biznesit katror. Ky produkt merr një A + nga ne.

Kjo është "Moo" është si ajo

Ne do ta pranojmë atë. Ne jemi të njëanshëm ndaj Moo. Ndoshta kjo është për shkak se ata janë konkurentët tanë, ose ndoshta është për shkak se ne mendojmë se ata ngarkojnë shumë në afat të gjatë. Por, ne mund ta pranojmë atë kur ata shënojnë një shtëpi vrap, dhe kjo Slimcase katror është jashtë topin.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Image Burimi: https://www.moo.com/us/accessories/business-card-holders/craft-paper-square

-Shtë i përshtatshëm për buxhetin me vetëm 11.99 dollarë, dhe është minimalist dhe i drejtpërdrejtë sa për t'iu përshtatur nevojave të kujtdo. Alsoshtë bërë gjithashtu nga Kraft që mund të lahet letër, që do të thotë se mban më pak karta, por ju mund ta lani atë aksidentalisht (ose me qëllim?) pa e prishur.

Fine! Ne na pëlqen Moo! Ti fitove.

Ne "u ndjemë" na duhej ta përfshijmë këtë

Kjo është një tjetër surprizë e Etsy. Seriozisht, kjo faqe në internet është një dizajn florie imja Përdorues boskë e zezë e ka këtë të shkëlqyeshme ndjerë dhe rast kartoni biznesi katror kjo është e qëndrueshme dhe tërheqëse.

Kjo çështje i ka të gjitha - dru kornizë, pjesa e jashtme e ndjerë, butona të qëndrueshëm dhe një ngjyrë e bukur gri e butë.

Ekzistojnë 4 ngjyra të ndryshme të parakohshme, por të gjitha vijnë nga një ndjerë gri e hapur nga jashtë. Një gjë e rëndësishme për t'u shënuar në lidhje me këtë është se ajo do të mbajë 30 karta, e cila është më shumë se çdo tjetër në këtë listë.

Ne po Humbim "Mermerët" Tanë

Deri më tani, kemi biseduar vetëm për raste. Tani, është koha të hedhim një vështrim në disa mbajtës kartash katrorë. Në fund të fundit, çfarë ka më mirë sesa të shfaqësh ato karta tërheqëse katrore biznesi rreth zyrës tënde? Ja një aluzion - asgjë.

Mbi Etsy, Zejtar ka krijuar një mbajtës të guximshëm të kartave jashtë lëmuar riciklohen mermeri të Bardhë Carrara. Holddo mbajtës vjen me këmbë të vogla për të mos lejuar atë të gërvishtë tavolinën tuaj. Secila prej këtyre mund të mbajë rreth 20 karta, e cila është e përshtatshme për pothuajse të gjithë.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Burimi i Imazhit: https://www.etsy.com/listing/237685057/square-business-card-holder-white?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=galeri&ga_search_query=square%20card%20holder&ref=sc_gallery-1-1&plkey=571515747bbf89e03aa19dcc4f22b1904ec25449:237685057

Mos e merrni këtë për "Granit"

Meqenëse e donim Zejtar mbajtës kartelash mermeri aq shumë, ne vendosëm ta vendosnim atë në këtë listë dy herë. Jo vetëm që po merr granit të ricikluar nga ndërtesat e shkatërruara dhe duke krijuar mbajtës fantastike të kartave katrore, por ai gjithashtu po bën të njëjtën gjë me granitin.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Image Burimi: https://www.etsy.com/listing/387079772/square-business-card-holder-black?ref=sold_out-22

këto mbajtës të kartonit katror të zi me granit të zi janë me shkëlqim, funksionues dhe përdorin granitin e repurposed në një mënyrë unike dhe frymëzuese.

Mënyrë për të shkuar zejtarëSeweworks!

A e shihni "Modelin"?

Ne do ta përfundojmë këtë listë në një pikë të lartë. Ndërsa po kërkonim internetin për mbajtësit e kartave katrore dhe rastet, hasëm në një llogari në Etsy që na shpërtheu. Përdoruesi DearSukie krijon kuti kartelash me vinil me disa modele unike. Dhe, me disa, ne nënkuptojmë një bazilion.

Mbajtësit dhe rastet tona të 8 Favorite të Kartave të Biznesit në Shesh !, Print Peppermint
Image Burimi: https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.dearsukie.com%2Flisting%2F499296709%2Fhandmade-vinyl-moo-square-card-holder&psig=AOvVaw1unt4Ap5LFiN4e8gOURgxo&ust=1578276214587000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCIju4aWv6-YCFQAAAAAdAAAAABAD

Pavarësisht nëse doni një kuti kartoni katror me zogj moose (moose? Meeses? Meese? Moosies?), Ose pineapples, DearSukie e ka atë.

Ne e duam numrin e opsioneve që ofron ky përdorues. Secila prej tyre do të mbajë disa karta dhe do t'ju drejtojë rreth 7 dollarë, që do të thotë që ju mund të merrni një për çdo ditë të javës. Ne ndihemi sikur e enjtja është një ditë alpakë, kështu që patjetër do të të duhet ajo që ka alpakë në triko dhe fasule për koleksionin tënd.

Në çdo kohë ne i shohim njerëzit të jenë unikë, krijues dhe të nxjerrin produkte të guximshme dhe të përballueshme; jemi ne bord.

përfundim

Aty e kemi! Këtu janë 8 mbajtësit dhe rastet tona të preferuara të kartave katrore. Ka një ton opsionesh atje, dhe ne e rekomandojmë shumë Etsy.

Jo vetëm që Etsy është e mbushur me tipa krijues që duan të ndajnë artin e tyre me botën, por gjithashtu mund të gjesh në përgjithësi diçka që do të të pëlqejë pavarësisht kush je.

Pra, kapni një mbajtës kartele katrore dhe një kuti kartoni katror për ato karta biznesi katrore! Oh, nuk keni karta biznesi katrore?

Pse të mos drejtohemi për tek PrintPeppermint karte katrore biznesi dyqan.

Ne mund t'ju hartojmë një kartëvizitë që do t'ju fryjë ju dhe klientët tuaj të pastër nga uji. Mos harroni, kartat e paharrueshme të biznesit çojnë në përshtypje të paharrueshme. Jetë i paharrueshëm! Zgjidhni PrintPeppermint.

Shikoni faqen tonë të kartave të biznesit katror sot për më shumë informacion!

Anëtarësuar peppermint gazete ...

Për kuponat, ofertat sekrete, udhëzimet për dizajnin dhe lajmet e ndërmarrjes.

Regjistrimi i Buletinit / Regjistrimi i Llogarisë (dritarja)

 • Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.

Kërkoni një Vlerësim dhe Konsultim Falas

Citim minimal

Na tregoni në lidhje me projektin tuaj dhe ne do të japim një konsultë krijuese dhe vlerësim falas të çmimeve.
Drop fotografi këtu ose
Maks. madhësia e skedarit: 25 MB.
  3) Email -i(Kërkohet)
  Ku duhet ta dërgojmë me email rekomandimin dhe vlerësimin tuaj të prodhimit?

  Regjistrohuni për Këshilla për Dizajn dhe Zbritje Speciale

  • Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.

  Na gjeni në social

  Monedhë
  EUReuro