Kartat e biznesit me fletë metalike. Shkëlqe & Shimmer!

Bëjini kartat tuaja të shkëlqejnë dhe të shkëlqejnë me një përzgjedhje dinamike të metodave të prodhimit të fletëve dhe ngjyrave të fletëve.

Kartat e biznesit metalikë me petë metalike

Letër

Formë

Këndet

Trashësia

Ngjyra e petëzuar

Prodhimi Koha

Duke treguar të gjitha rezultatet 9

Konfiguruesi i personalizuar i kartës së biznesit

Çmimi nga: nga: 25.00$

-

Gazetat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trashësia: , , , , , ,

Këndet: ,

Forma: , , , ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , , , , , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo Online Kartat më të mira të kartave të biznesit me letra ari fletë ari Kartat e biznesit të tatuazheve

Kartat e biznesit të stampuara me letër të nxehtë

Çmimi nga: 159.00$ - 264.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma: , , ,

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , ,

Sasi: ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit me letër të zezë + vulosje me fletë metalike

Çmimi nga: 99.00$ - 299.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma: ,

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , , , , ,

Sasi: , , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi të ngritura për fletë metalike - shtypje e ngritur e letrës

Petë e ngritur në kartat e biznesit me prekje të butë

Çmimi nga: 79.00$ - 199.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma:

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve: , ,

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit holographic

Çmimi nga: 79.00$ - 199.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma:

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve:

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit me fletë të ftohtë shumëngjyrëshe

Çmimi nga: 129.00$ - 269.00$

-

Gazetat: ,

Trashësia:

Këndet: ,

Forma: , ,

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve:

Sasi: ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Dyfish i trashë + ari ose argjendi

Çmimi nga: 149.00$ - 219.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Forma:

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve: ,

Sasi: ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo në internet Më të Mirin $ _wp_attachment_metadata_image_meta = titulli $

Kartat e biznesit me fletë metalike

Çmimi nga: 299.00$ - 449.00$

-

Gazetat: , ,

Trashësia: ,

Këndet:

Forma: , , , ,

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi të ngritura në stampë të stampuar

Petë e ngritur me 9 ngjyra në kartat e biznesit mat 16 pt

Çmimi nga: 79.00$ - 299.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Gjithçka rreth kartave me fletë metalike

Kartat e biznesit të stampuara me petë të nxehtë janë një nga produktet tona më të njohura. Vulosja tradicionale e fletës së nxehtë është një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar shkëlqim dhe shkëlqim në kartën tuaj dhe për të tërhequr vëmendjen te logoja juaj ose informacioni i kontaktit.

Shumë printerë në internet ofrojnë vetëm ar, dhe zakonisht një hije ari. Këtu në Print Peppermint, ne kemi afër 300 ngjyra petë që ne i grumbullojmë, nga ato 300, 75 prej tyre janë hije të ndryshme ari - nga ari i verdhë, në ari të kuq, në ar të mat, në ar të moshuar, etj.

Ne gjithashtu ofrojmë petë të bardhë dhe të zezë, dhe fletë pigmentesh të cilat mund të përdoren për të shprehur ngjyra të lehta në rezervat e letrës së errët. Petë pigmente janë të matta të sheshta dhe në thelb duken si bojë pas aplikimit.

Ngjyrat e petëzuar

Shumica e printerëve në internet ju ofrojnë ar ose argjend, këtu në Print Peppermint në të vërtetë kemi një koleksion mbi 250 ngjyra petë, por e kemi kuruar deri në këtë listë të fokusuar prej 45 ngjyrave petë për shtypje:


Nëse dëshironi të shihni personalisht këto ngjyra të vulosjes së fletë metalike, porositni tonë Paketë kampioni.

45 mahnitëse nxjerrjen e ngjyrave të shtypjes, Duke përfshirë:

 • Ari mat
 • Gold Yellow
 • Ari i ngrohtë
 • Ari i lehtë
 • Bezh
 • Shampanjë
 • Bakri i lehtë
 • Bakër i errët / Bronz
 • Rose Gold
 • Gri e ngrohtë
 • Ngjyrë argjendi
 • Argjend mat
 • Pink Pink (petë pigment)
 • Portokall
 • Ngjyrë gështenjë
 • e kuqe
 • Mat e Kuqe
 • Koral
 • I purpurtë
 • Llokum
 • Vjollcë
 • Marinë
 • Blu Prusian
 • blu
 • Cyan
 • bruz
 • Shkumë deti
 • e gjelbër
 • Ulliri metalik
 • Ulliri
 • holographic
 • Glitter-holografik
 • Holografik-Sunburst
 • Ruby Gur i çmuar
 • Stili i pastër-holografik
 • Gur i çmuar i qartë-holografik
 • Gur i çmuar i zi-holografik
 • Blu-Holografike
 • e bardhë
 • e zezë

Karta Biznesi Metalike

Çfarë është petëza e metalizuar është shumë për mua? Epo, ka mënyra të tjera për të krijuar karta metalike si përdorimi Pantoneseri e bojës metalike.

Për shembull PMS 877 Argjendi është një mënyrë e bukur për t'i dhënë një shkëlqim delikat tekstit ose ndonjë elementi të dizajnit, por nuk ka të njëjtin karakter ekstrem reflektues si një pullë tradicionale në petë.

Duke përdorur konfiguruesin tonë në internet, thjesht zgjidhni “Pantone Spot Inks” në seksionin e përfundimit të formularit të porosisë, mund ta shtoni në pjesën e përparme dhe/ose të pasme. Vini re, se printimi metalik ka çmim për ngjyrë/për vendndodhje, në të njëjtën mënyrë është edhe fletë metalike, megjithatë kartat e biznesit me printime metalike priren të jenë pak më të shtrenjta.

Kartat e biznesit me fletë metalike

Kartat e biznesit me fletë metalike janë të stilit të lartë. Pavarësisht nëse shkoni me fletë metalike prej ari klasike, e cila në thelb duket si bojë e sheshtë, por ju lejon të bëni gjëra të freskëta, siç janë shtypja e ngjyrave të lehta në letra super të errëta, si e zeza.

Ne kemi qenë në biznesin e shtypjes së kartave të biznesit për më shumë se 10 vjet tani dhe vulosja e fletë metalike është ende një nga përfundimet më të kërkuara të përdorura. Për këtë arsye, ne kemi përsosur aktin e përdorimit të këtij modeli petë për të rritur vlerën e produktit.

nëse doni të blini karta biznesi me letër varaku nga ne, këtu janë disa nga gjërat që ne besojmë se duhet të dini.

Pyetjet që mund të keni në lidhje me kartat tona të biznesit me fletë metalike

Ne e dimë që do të keni shumë pyetje në lidhje me shërbimin tonë. Pra, do të përpiqemi t'u përgjigjemi disa prej tyre.

Çfarë i bën Kartat e Biznesit të Shquhen?

Ka një numër gjërash që mund të bëjnë që kartat e biznesit të spikasin. Këtu janë disa prej tyre

Përfundimi që zgjidhni

Përfundimi që zgjidhni do të vendosë shumë për mënyrën se si produkti juaj del pas shtypjes. Kemi shumë mundësi me përfundime. Ju mund të zgjidhni përfundimin e veçantë që ju pëlqen nga faqja e internetit.

Dizajni

Dizajni mund të bëjë shumë ndryshim. Për shembull, qoshet e kartave të biznesit mund të projektohen për t'i bërë kartat tuaja të dallohen. Ekzistojnë një numër modelesh që mund t'i shndërrojnë ato cepa në diçka elegant.

Pse e përdorim këtë metodë kur bëjmë kartat tona të biznesit?

Kjo lejon që kartat e biznesit të jenë mjaft të shkathëta. Me vulosjen e petëzuar, ju mund të ndryshoni kartën tuaj të biznesit për shijen tuaj. gjithashtu u jep kartave të biznesit tuaj me letër varaku një pamje të lëmuar.

Klientët tanë me kalimin e kohës gjithashtu e kanë dashur metodën e petëzimit. Ata i duan opsionet e ndryshme që vijnë me të.

Çfarë opsionesh keni kur përdorni vulosjen me petë?

Me vulosjen e petëzuar, keni disa mundësi. Këtu janë disa prej tyre.

Petë holografike

Kartat e biznesit me petë krijojnë një efekt dramatik. Ky efekt është zakonisht shumë dramatik dhe është mjaft i mirë për tu parë. Kjo i jep kartës suaj të biznesit atë pamje të mrekullueshme.

Petë ari metalike

Kjo është pamja klasike e shumicës së kartave të biznesit. Ai i jep kartës suaj atë pamje të thjeshtë, por elegante. Kartat e biznesit me fletë ari mund t'i çojnë kartat tuaja të biznesit në nivelin tjetër.

Petë pigmentesh (me shkëlqim)

Ky lloj petë është mjaft me shkëlqim. Sidoqoftë, gjëja më e mirë këtu është se ajo vjen në ngjyra të shumta në fletë metalike. Kjo përfshin ari, blu, jeshile, dhe madje argjendi.

Petë pigmentesh (Mat)

Ky lloj ju jep atë ngjyrë të shurdhër me pamje të thjeshtë që mund të jetë mjaft tërheqëse. Nonshtë jo me shkëlqim dhe mund të bëjë një kartë biznesi të shkëlqyeshme.

Këto janë vetëm katër nga rreth pesëdhjetë opsionet që keni kur përdorni zgjidhni Print Peppermint. Opsione të tjera që janë në dispozicionin tuaj përfshijnë petë argjendi, petë specialiteti, petë transparente, petë të kuqe dhe fletë argjendi mat.

me Print Peppermint, potenciali për një kartë biznesi të shkëlqyeshme është thjesht e pafund.

Cilat ngjyra janë në dispozicion për modelin e kartës time të biznesit?

Kartat tuaja të biznesit me letër varaku mund të vijnë në një mori ngjyrash. Nëse po blini nga ne, këtu janë disa opsione që janë në dispozicion për ju.

 • gri
 • blu
 • Vjollcë
 • e bardhë
 • E zezë (ngjyra e fletës së pasme të zbrazët)
 • e kuqe
 • e gjelbër
 • E bardhë e ndritshme
 • Brown dhe shumë më tepër

Nëse jeni të interesuar për ngjyra të tjera petë, ne gjithmonë mund të gjejmë mënyra për të marrë ngjyrën specifike ose modelin që dëshironi.

Çfarë lloji i përfundimit është në dispozicion?

Pullat e petëzimit janë vetëm një nga përfundimet që kemi në dispozicion. Lloji i përfundimit që zgjidhni do të varet nga ajo që po kërkoni.

Ato përfshijnë

 • Die-prerja
 • Petëzimi i skajit
 • Folding
 • Shpimi i vrimave
 • Tekst i shtypur
 • Ngjyra e pikës
 • Embossing

Kur zgjidhni një fund, sigurohuni që të keni një ide të qartë se çfarë mund të ofrojë edhe llojet e tjera të përfundimeve.

Çfarë lloje letrash përdorni për kartat tuaja të biznesit?

Ne e kuptojmë që lloji i letrës që ju zgjidhni përcakton stilin dhe tërheqjen e kartës suaj të biznesit. Kështu, ne ofrojmë një larmi të madhe të llojeve të letrave që ju të zgjidhni. Kjo do të thotë që ju keni shumë mundësi për të zgjedhur.

Ndërsa opsioni i kartonit është një zgjedhje popullore e letrës, ka shumë lloje të disponueshme për produktin tuaj.

Këtu janë disa nga ato më të njohurat.

 • e zezë
 • bojë kafe
 • blu
 • Me ngjyrë
 • E bardhë e ndritshme
 • Gold
 • gri
 • e gjelbër
 • Kraft
 • Fildishtë dhe shumë më tepër
 • Uji i kartonit

Ju gjithmonë mund të kërkoni për letrën e veçantë që ju nevojitet. Nëse keni nevojë për ndihmë në zgjedhjen e llojit të veçantë të letrës që dëshironi, gjithmonë mund të na kontaktoni.

Sa e madhe duhet të jetë një kartëvizitë?

Pavarësisht nga modeli i kartave të biznesit, ekzistojnë kryesisht dy standarde që ne ndjekim Print Peppermint.

Njëri prej tyre është standardi amerikan për kartat e biznesit. Qëndron në 3.5 x 2 inç. Tjetri është standardi EURO për kartat e biznesit. Kjo qëndron diku në 85 mm x 55 mm.

Cilat janë përfitimet e përdorimit të një petë ari për kartën tuaj të biznesit?

Justshtë kaq tërheqëse

Petëza prej ari është shumë më tërheqëse dhe tërheqëse kur krahasohet me ngjyrat e tjera. Ai i jep kartës suaj atë pamje me stil që ju keni dëshiruar gjithmonë.

Tërheq vëmendjen

Kur drejtoni biznesin tuaj, ju patjetër që dëshironi që ajo të tërheq vëmendjen. Gjëra të vogla të tilla si kartat tuaja të biznesit mund të bëjnë hile. Kartat e biznesit të fletëve të arta do të tërheqin veçanërisht vëmendjen e klientit tuaj.

Ajo promovon markën tuaj

Pasja e kartave të bëra me fletë ari mund të jetë pjesë e markës suaj. Në botën në të cilën jetojmë sot, marka është gjithçka. Pra, merrni markën tuaj në një nivel me karta biznesi me fletë ari.

Ashtë një Projektim me Cilësi të Lartë

Ato janë vërtet cilësore. Vetëm të kesh këto dizajne në kartat e tua të biznesit të dërgon një mesazh. Biznesi juaj është elegant dhe elegant. Kartat e biznesit me fletë ari janë thjesht një klasë larg.

Dizajni i fletës së artë është i qëndrueshëm

Për shumicën e njerëzve, ata nuk kërkojnë vetëm dizajne të kartave që janë me cilësi të lartë. Ata po kërkojnë gjithashtu qëndrueshmëri. Kjo është e njëjtë me të gjitha produktet.

Petë ari e bën kartën tuaj të biznesit të spikasë. Gjithashtu e bën atë shumë më të qëndrueshëm. Kjo është gjithmonë e mirë për biznesin.

A duhet të shkoni për një petë argjendi ose një pemë ari?

Shkuarja për një petë argjendi ose një petë ari do të varet kryesisht nga ajo që dëshironi. Pjesa më e madhe e letrave të argjendta dhe fletëve të arta janë të bukura dhe mund t'i shërbejnë qëllimit.

Për të marrë një vendim të duhur, merrni parasysh atë që i nevojitet vërtet markës suaj. Kryesisht, një petë ari ose petë argjendi dizajn do të përshtaten faturën.

Cilat janë opsionet e madhësisë së shkronjave?

Kur bëhet fjalë për madhësinë e shkronjave, trashësia e linjës bëhet shumë e rëndësishme. Për t'u siguruar që produktet tuaja dhe shkrimet mbi produktin janë të lexueshme, ne i përmbahemi 0.25 pt si trashësia minimale në shtypjen e kompensuar.

Për shtypjen dixhitale, ai diapazon minimal rritet në 0.5 pikë.

Për t'u siguruar që madhësia e shkronjave tuaja është e përsosur për dizajnin e produktit tuaj, ne marrim shumë nga këta faktorë.

Çfarë materialesh përdorim gjatë këtij printimi në petë?

Kartat e biznesit me fletë metalike mund të bëhen duke përdorur lloje të ndryshme letre. Ky është në të vërtetë përfitimi i këtyre llojeve të kartave të biznesit.

Materialet si mat, letra magnetike dhe plastika janë vetëm disa nga opsionet e shumta që keni kur përdorni fletë metalike për të bërë karta biznesi.

Materialet dhe përfundimi i veçantë që ne përdorim kur hartojmë kartat tuaja të biznesit me fletë metalike do të përzihen pa mundim.

Si ta di çmimin e kartave të biznesit me letër varaku?

Nëse jeni të interesuar të bëni një blerje, mund të kontrolloni faqen tonë të internetit për më shumë mundësi çmimi. Sidoqoftë, kur merrni parasysh çmimin, duhet të merrni parasysh disa kosto. Kjo përfshin procesin e shtypjes së kartës së biznesit në fletë metalike, modelin, si dhe materialet që përdoren.

Ju gjithashtu keni mundësinë të na kontaktoni për të marrë një vlerësim të porositur për porosinë tuaj. Duhet të dini gjithashtu se sasia që dëshironi do të përcaktojë edhe çmimin.

Nëse dëshironi një sasi të madhe kartash petë, atëherë çmimi për njësi ka më shumë të ngjarë të bjerë.

Nëse akoma doni të dini më shumë rreth çmimeve, mos ngurroni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit për më shumë njohuri mbi opsionet tona të çmimeve.

Pse duhet të na besoni?

Ka një numër arsyesh pse duhet të na besoni. Sidoqoftë, do të përpiqemi të përshkruajmë vetëm ato më të rëndësishmet.

Cilësia dhe Dizajni i Produktit është përparësia jonë numër një

Ne e kuptojmë rolin që kartat e biznesit në fletë metalike mund të luajnë në biznesin tuaj. Prandaj, ne sigurohemi që kartat tona të biznesit të jenë të cilësisë më të lartë. Për të shtypur karta biznesi, ne ndjekim udhëzime specifike për t'i bërë përvojat tuaja më të mira.

Për sa na përket, cilësia e produktit nuk mund të nënvizohet. Dosja jonë e veprave të artit është gjithmonë në dispozicion për shqyrtim. Dosja jonë e veprave të artit mund të gjendet në faqen tonë të internetit.

Ne kemi qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë

Print Peppermint ka ekzistuar për më shumë se 10 vjet. Gjatë kësaj kohe, ne kemi punuar me marka të mëdha si Google dhe Grammarly në krijimin e produkteve me cilësi të lartë. Tani jemi duke punuar ose kemi punuar me më shumë se 10,000 dizajnerë ose agjenci.

Nëse ka një gjë për të cilën mund të jeni të sigurt, mund të jeni i sigurt se kartat e biznesit tuaj me letër varaku do të jenë të cilësisë më të lartë.

Çmimet janë përgjithësisht të përballueshme

Ne i bëjmë produktet shumë të volitshme pavarësisht nga cilësia e lartë e produktit. Ne besojmë se klientët tanë duhet të kenë më të mirën kur ata na zgjedhin për të trajtuar punët e tyre. Në atë mënyrë, mund të jeni i sigurt se po merrni vlerën e produktit.

Cilat janë disa nga udhëzimet tona të artit?

Këtu janë disa nga udhëzimet për çdo vepër arti që ne prodhojmë.

Zona e gjakosur

Kjo i referohet zonës së kartave të biznesit me letër varaku që do të shkurtohen ose priten. Zona e rrjedhjes së gjakut është të siguroheni që ngjyra e sfondit e kartelës është në gjendje të arrijë buzën e saj.

Ne përpiqemi të tregojmë se nga fillon zona e rrjedhjes së gjakut në modelet tona duke përdorur vijat e kuqe.

Fonts

Ne sigurohemi që shkronjat tona në modelet tona të ndryshohen ose modifikohen në skica ose kthesa.

Transparencat

Të gjitha transparencat që shfaqen në modelet ose kartat tona të biznesit janë të gjitha të rrafshuara.

zgjidhje

Rezolucioni i përdorur në modelet tona është 300 dpi

Nëse doni të dini rreth udhëzimeve dhe shablloneve tona të veprave artistike, skedari i veprave artistike është i disponueshëm për t'u shkarkuar në faqen tonë të internetit. Ne ju rekomandojmë që të ndiqni nga afër udhëzimet tona të veprave artistike.

Sa zgjat shtypja e kartës së biznesit në letër varaku?

Koha e veçantë për shtypjen e kartës së biznesit në fletë metalike varet nga numri i kartave të biznesit që dëshironi të printoni. Nëse nuk është shumë, mund të prisni që procesi i shtypjes së kartës së biznesit të fletë metalike të jetë më i shpejtë. Në përgjithësi duhen 3 javë për një punë për ta arritur atë përmes programit tonë të prodhimit nga prova te transporti.

Sa zgjat transporti?

Transporti do të varet nga rrethanat. Rrethanat që ndikojnë në kohën e transportit përfshijnë kostot, modelin dhe destinacionin e kartave të biznesit tuaj.

Nëse doni të dini më shumë rreth transportit të kartave të biznesit, mos ngurroni të na kontaktoni përmes kontaktit tonë. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në çdo mënyrë që të mundemi në politikat tona në lidhje me transportin.

Si mund të bëj një blerje në faqen tuaj te internetit?

Nëse jeni të interesuar të bëni një porosi në faqen tonë të internetit, këtu janë disa udhëzime për t'i bërë gjërat më të lehta për ju.

Hyni në faqen tonë të internetit nga shfletuesi juaj. Pastaj mund të kaloni te kartat e biznesit me porosi dhe të zgjidhni opsionin e kartës së biznesit me fletë metalike.

E mira për faqen tonë të internetit është se ju lejon të kërkoni për produktin specifik që dëshironi. Kërkimi juaj siguron që të merrni kartën e biznesit ose artikujt tuaj të preferuar me fletë metalike.

Sidoqoftë, para se të përfundoni ndonjë blerje me ne, mund të duhet të keni një llogari. Në këtë mënyrë, thjesht mund të vendosni detajet e hyrjes në llogarinë tuaj dhe t'i merrni artikujt tuaj shpejt.

Ju lutemi vini re se faqja jonë e internetit përdor cookies. Këto cookies kanë për qëllim të rrisin përvojën që ne ofrojmë. Ju gjithmonë mund të mos lejoni biskota nëse nuk jeni të kënaqur me këtë.

Tjetra, shtoni porosinë tuaj të preferuar në karrocat dhe vazhdoni në opsionin e pagesës. Kjo është shumë e lehtë dhe e drejtpërdrejtë.

Ku është Print Peppermint E vendosur?

Print Peppermint është e vendosur në Shtetet e Bashkuara. Selia jonë është në Dallas Texas me kodin ZIP Tx 75208. Print Peppermrint, pra, ndjek të gjitha udhëzimet që vlejnë për kompanitë që ndodhen në Shtetet e Bashkuara.

Si mund të gjej më shumë përmbajtje në biznesin tuaj?

Keni edhe disa pyetje? Nëse e bëni, gjithmonë mund të shikoni seksionin tonë FAQ për më shumë përmbajtje.

FAQ-të tona përfshijnë gjithçka, nga dizajni ynë, theksimet në fletë metalike deri te kartat e ndryshme të biznesit me porosi që janë në dispozicion.

Nëse keni probleme për të gjetur faqen FAQ, FAQ | Print Peppermint ju çon drejtpërdrejt te ju. Thjesht duhet të kopjoni lidhjen dhe ta ngjisni në shfletuesin tuaj.

Besimi Print Peppermint

Kontrolloje! Ne jemi vënë kokë më kokë kundër djemve të mëdhenj në këtë krahasim Rregulloni foton.

Ne besojmë se mund t'ju japim më të mirën për sa i përket shtypjes, modelit tonë dhe shumë më tepër.

Pyetjet e shpeshta të fletëve metalike

3 konkurrentët tanë kryesorë për këtë produkt:

Ne jemi kaq të sigurt në cilësinë e produkteve tona, ne ju ofrojmë lidhje direkte për të krahasuar ofertën tonë me konkurrentët tanë.

printim metalik
kartëvizita metalike
kartëvizitë holografike
kartëvizita me fletë metalike
letra me petë
printim me fletë metalike në kartëvizita
kartë metalike ari
shkronja me fletë floriri
çfarë është një kartë me fletë metalike
si të printoni karta holografike
letër reflektuese ari

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Lisa C
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Unë kisha karta të personalizuara për klientin tim dhe ai është TH...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Ditë më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Nuk do të printoj askund tjetër!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Çdo projekt që kam printuar përmes Print Peppe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Unë jam gjithmonë aq i impresionuar me cilësinë! 10/10 r...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

shërbimi ndaj klientit ishte i fortë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Fabiola
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Erdhi ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Etiketat perfekte i duan ata!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
ahmad torabi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Paketë e bukur e mostrave :)

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Jason Sigman
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosia ishte e mbushur plot dhe duket e mrekullueshme!!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

muaj 2 më parë

Më shumë gjëra që do t'ju pëlqejnë