Shërbime të Dizajnit Grafik për Qira

  • Shërbime të Dizajnit të përballueshëm
  • Logo & Projektim i Kartës së Biznesit
  • Garanci dhe Pronësi 100%

Shërbimet tona më të njohura të dizajnit grafik

Printo më të mirën% title% Online

Shërbimi për hartimin e kartave të biznesit

Printo më të mirën% title% Online

Logo & Shërbimi i Paketës së Markës

Printo më të mirën% title% Online

Shërbimi i Dizajnit të Shkrimit

Printo më të mirën% title% Online

Logo & Shërbim për krijimin e kartave të biznesit

Nuk jeni i sigurt se cili shërbim i dizajnit është i duhuri për ju?

Frymëzimi i Dizajnit

Print Peppermint klientët janë disa nga njerëzit dhe bizneset më frymëzues në një gamë të gjerë fushash dhe disiplinash.

Shikoni këshilla, mësime dhe artikuj mbi marketing dhe dizajn për të marrë ide për projektin tuaj të ardhshëm.

duke ruajtur zërin tuaj

Si të zhvilloni (dhe të ruani) tonin e zërit të markës suaj

Prill 28, 2022

Krijimi i një tonin zëri të markës është i rëndësishëm për çdo strategji marketingu biznesi. Ruajtja e një zëri të qëndrueshëm të markës ndihmon për të komunikuar më shumë për biznesin tuaj me audiencën tuaj. Përveç kësaj, i bën ata të lidhen lehtësisht me biznesin tuaj, duke e bërë atë një përbërës të dobishëm për ndërtimin e një biznesi të suksesshëm. Këtu është një udhëzues hap pas hapi se si të… Lexo më shumë

5 mjetet kryesore në internet për shndërrimin e fotografive në skedarë teksti

Prill 25, 2022

Mjetet OCR në internet janë një shtesë e jashtëzakonshme për arsenalin e çdo shkrimtari sot. Pra, si dhe cilat duhet të përdorin në 2022? Shndërrimi i fotove në tekste të redaktueshme është një shtesë e jashtëzakonshme për çdo biznes apo rezervë shkrimtari. Këto mjete mund ta bëjnë jetën më të lehtë duke i kthyer imazhet në tekste të redaktueshme për përdorime të ardhshme dhe më shumë. Sipas… Lexo më shumë

kapja e ekranit të redaktimit të videos

10 këshilla për të bërë video me pamje profesionale për fillestarët

March 31, 2022

Imazh: histori nëpërmjet Freepik Sipas një studimi, përmbajtja video përbën 82% të trafikut të internetit këtë vit. Kjo do të thotë që shumëve u pëlqen të shikojnë video kur shfletojnë internetin dhe gjejnë informacione të reja. Por pse i pëlqejnë kaq shumë videot? Videot janë më të aksesueshme sepse përdoruesit mund ta ndajnë përmbajtjen lehtësisht në majë të gishtave të tyre. … Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Nuk do të printoj askund tjetër!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Çdo projekt që kam printuar përmes Print Peppe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Unë jam gjithmonë aq i impresionuar me cilësinë! 10/10 r...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

shërbimi ndaj klientit ishte i fortë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Fabiola
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Erdhi ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Etiketat perfekte i duan ata!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
ahmad torabi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Paketë e bukur e mostrave :)

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Jason Sigman
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosia ishte e mbushur plot dhe duket e mrekullueshme!!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Wendy Odell
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Ata kanë stilistë të mëdhenj dhe shumë të durueshëm me th...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1

Na gjeni në social

Bashkohuni për Këshilla Dizajni dhe Zbritje Speciale

Ju lutemi shkruani një numër nga 1010.
Çfarë është 6 + 4?
Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.