Ngjitëse & Etiketa

Nëse dëshironi, ngjitni logon dhe mesazhin e markës në pako, laptopë ose gjyshe. Etiketat dhe ngjitësit e personalizuar janë gjithmonë super argëtues për pronarët e bizneseve dhe klientët.

Artikuj interesantë në lidhje me ngjitësit dhe etiketat

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

Printo në internet Ngjitëset më të mira për prerjet e prera-vs-puthjet-prerë

Stickers Die Cut vs Stickers Kiss Cut

Ngjitësit janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të fituar një njohje të markës dhe për të zhvilluar një personalitet të përcaktuar për biznesin tuaj. Parrulla të zgjuara, imazhe artistike dhe grafikë të ndërlikuar janë të gjitha lojë e ndershme në botën e afisheve, por ka shumë gjëra që duhet të merren parasysh kur të vendosni një dizajn. Për ata që e kuptojnë se një formë e pazakontë Lexo më shumë

Shtypni në internet Më të Mirin Si të Shtypni Ngjitëset me Porosi të Cilësisë më të Lartë

Si të printoni ngjitësit me porosi më të lartë me cilësi më të lartë

Ngjitëset e personalizuara mund të shërbejnë për një gamë të gjerë qëllimesh, nga marketingu viral deri te marka personale dhe thjesht argëtim i mirë. Po sikur të porositni ngjitëse të personalizuara që nuk janë në nivelin e duhur, sidoqoftë? Për fat të mirë, ka disa mënyra të thjeshta për të siguruar që kjo të mos ndodhë - thjesht ndiqni këto këshilla dhe do të keni afishe të cilësisë më të lartë që mund të Lexo më shumë

Printo më të mirën% title% Online

12 këshilla për të promovuar dyqanin tuaj të tatuazheve si nuk ka nesër!

Çdo pronar biznesi duhet të punojë shumë për të siguruar suksesin e biznesit të tij. Kjo do të thotë që ata jo vetëm që e kalojnë tërë kohën duke u përpjekur të përmirësojnë funksionimin dhe funksionimin e dyqanit, por gjithashtu duhet të mendojnë vazhdimisht për mënyra të reja për të promovuar dhe tregtuar produktet dhe shërbimet e tyre. The ... Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Pyetjet e shpeshta - Ngjitëset dhe etiketat

A mund të hiqen këto ngjitëse?

Ne përdorim ngjitës të fortë dhe të përhershëm për afishet. Pra, këshillohet që të mos i hiqni këto pasi të jenë aplikuar.

Si mund të bëj stickers?

Ashtu si me shumicën e gjërave, ka disa mënyra për të lëkurë macen. Këtu janë disa opsione që keni për të bërë ngjitësit tuaj. Mënyra Avery Ju gjithmonë mund ta dizajnoni vetë ngjitësin tuaj, të blini pak aksione të etiketës Avery dhe t'i printoni ato në printerin tuaj dixhital në shtëpi. Avery ofron fletë etiketa të prera paraprakisht… Lexo më shumë

Si mund të heq afishe nga xhami, makina, parakolp ... ose t'i heq ato nga ndonjë gjë, me të vërtetë?

Ngjitëset tona përdorin një ngjitës shumë të fortë që ngjitet mirë në pothuajse të gjitha sipërfaqet duke siguruar që mesazhi juaj të shihet gjithmonë. Ana negative e kësaj është se ato mund të jenë pak të ndërlikuara për t'u hequr. Sidoqoftë, këto situata lindin kur duhet të hiqni ngjitësit dhe mbetjet që ato lënë pas, këtu janë disa artikuj… Lexo më shumë

Cilat janë ngjitësit e parakolpit?

Print Peppermintngjitësit e parakolpit janë shtypur në film me vinyl të bardhë me cilësi të lartë 4mil. Isshtë e veshur me ngjitës akrilik, i cili është i petëzuar në një oxhak të shtruar. Filmi pranon bojëra të ndryshme të shërueshme dhe të bazuara në tretës, ndërsa oxhaku ofron shtrirje të jashtëzakonshme produkti. Kjo lejon që afishet të përmbahen me lehtësi me parakolpët dhe t'i rezistojnë kushteve mjedisore. 

Cilat janë llojet e ndryshme të afisheve që ju ofroni?

Epo… siç mund ta shihni nga shfletimi i faqes sonë të kategorisë së produkteve ngjitëse të mrekullueshme, ne ofrojmë një gamë të gjerë ngjitësish në forma të ndryshme për aplikime të ndryshme, duke përfshirë: Ngjitëse me prerje rrethore Ngjitëse drejtkëndëshe Ngjitëse katrore Ngjitëse ovale Ngjitëse parakolp Ngjitëse me fletë metalike Ngjitëse të pastra Mur Ngjitëset Të gjitha ngjitësit tanë janë printuar plotësisht… Lexo më shumë

Po sikur të dua afishe letre të rregullta?

Edhe pse nuk i rekomandojmë sepse nuk janë aq të qëndrueshëm sa ngjitësit me vinyl, patjetër që mund t'i printojmë dhe janë shumë më të lira. Nëse dëshironi çmimin për projektin tuaj, ju lutemi plotësoni formularin tonë të kuotimit me porosi. Ato janë të disponueshme në etiketën e brendshme me shkëlqim të lartë.

Si mund të krijoj vepra arti për një produkt të prerë?

Gjeni një program të mirë të dizajnit të vektorit siç është Adobe InDesign ose Illustrator për të krijuar një skedar maskash për projektet tuaja të prera. Ja se si mund të përgatitni vepra arti për prerje: Hapi 1: Filloni një projekt të ri dizajni. Për të konfiguruar një skedar printimi për prerje, dizajni juaj duhet të bëhet në CMYK… Lexo më shumë

Na gjeni në social

Bashkohuni për Këshilla Dizajni dhe Zbritje Speciale

Ju lutemi shkruani një numër nga 1010.
Çfarë është 6 + 4?
Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.