Kartat e biznesit holographic

79.00$ - 199.00$

Petë holografike e ngritur 3D e çiftuar me një letër mahnitëse sensuale 20 pt me prekje të butë.

Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Porositni më shumë dhe kurseni!

sasi Zbritje (%) Njësia Çmimi
1 - 79.00$
2 - 4 5% 75.05$
5 - 7 10% 71.10$
8 - 9 20% 63.20$
10 + 25% 59.25$

Informacion shtesë

Lloji i letrës

Mbarime speciale

,

Ngjyra e petëzuar

Këndet

Prodhimi Koha

Formë

sasi

, ,

Vendndodhja e petëzuar

,

Lloji i letrës

Petë e ngritur

Trashësia

Përshkrim

Kartat e biznesit holografik shtypen në një kamoshi 20 pt / letër me prekje të butë, ndonjëherë referuar si "petëzim kadifeje", pastaj shtohet një fletë metalike në rresht.

Në këtë produkt ka vetëm 1 fletë holografike në dispozicion, duhet më shumë (kërkoni një kuotë të personalizuar)

Për dallim nga vulosja tradicionale e letrës, kjo letër e lëngshme inline ka një efekt të ngritur dramatik, të ngjashëm me vulosjen e letrës me embossed.

Vlerësim Kartat e biznesit holographic

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 2
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%

Imazhe të Klientit

Imazhi numër 1 nga Fabiola
Imazhi numër 2 nga Fabiola
Imazhi numër 3 nga Fabiola
Imazhi numër 1 nga Fabiola
5 nga 5

Fabiola

Ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje erdhi në jetë falë Print Peppermint! I gjithë procesi ishte kaq i lehtë dhe ekipi ishte gjithmonë në kontakt me mua nëse kisha ndonjë pyetje apo shqetësim. Faleminderit për shërbimin fenomenal ndaj klientit! Jam shumë i fiksuar pas përfundimit holografik <3

(0) (0)
Imazhi numër 2 nga Fabiola
5 nga 5

Fabiola

Ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje erdhi në jetë falë Print Peppermint! I gjithë procesi ishte kaq i lehtë dhe ekipi ishte gjithmonë në kontakt me mua nëse kisha ndonjë pyetje apo shqetësim. Faleminderit për shërbimin fenomenal ndaj klientit! Jam shumë i fiksuar pas përfundimit holografik <3

(0) (0)
Imazhi numër 3 nga Fabiola
5 nga 5

Fabiola

Ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje erdhi në jetë falë Print Peppermint! I gjithë procesi ishte kaq i lehtë dhe ekipi ishte gjithmonë në kontakt me mua nëse kisha ndonjë pyetje apo shqetësim. Faleminderit për shërbimin fenomenal ndaj klientit! Jam shumë i fiksuar pas përfundimit holografik <3

(0) (0)
Imazhi numër 1 nga Fabiola
Imazhi numër 2 nga Fabiola
Imazhi numër 3 nga Fabiola
 1. 5 nga 5

  Fabiola (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje erdhi në jetë falë Print Peppermint! I gjithë procesi ishte kaq i lehtë dhe ekipi ishte gjithmonë në kontakt me mua nëse kisha ndonjë pyetje apo shqetësim. Faleminderit për shërbimin fenomenal ndaj klientit! Jam shumë i fiksuar pas përfundimit holografik <3

  Imazhi i ngarkuar:

  Imazhi numër 1 nga Fabiola
  Imazhi numër 2 nga Fabiola
  Imazhi numër 3 nga Fabiola

  Videot e ngarkuara:

  (0) (0)
 2. 5 nga 5

  Sabella (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Shtypje e bukur petë, shumë e përgjegjshme në vendosjen e porosisë me porosi dhe të shpejtë. Do të kthehet me siguri!

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Kartat e biznesit holographic
79.00$ - 199.00$