Karta biznesi me shkëlqim

29.00$ - 89.00$

 • UV me shkëlqim të lartë
 • E shkëlqyeshme për foto dhe ngjyra të ndritshme
 • Shtypje me ngjyra të plota, të dyja anët
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Formë

, ,

Këndet

,

sasi

, , ,

Lloji i letrës

Trashësia

Prodhimi Koha

Përshkrim

Kartat e biznesit me shkëlqim shfaqin një shtresë me shkëlqim të lartë UV nga të dy palët.

UV është një shtresë e qartë e lëngshme që shëron në majë të modelit tuaj të shtypur me bojë, duke i dhënë një përfundim jashtëzakonisht të shndritshëm.

UV është e shkëlqyeshme për dizajne fotografike ose dizajne me shumë ngjyra.

Po të kërkonit shkëlqim vend or kartela me shkëlqim të ngritur?

Vlerësim Karta biznesi me shkëlqim

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 3
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
 1. 5 nga 5

  Erica Smith (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Cilësi e mirë si gjithmonë. Unë jam një klient i përsëritur dhe patjetër që do të vazhdoj ta mbështes këtë biznes. Faleminderit për përpunimin e porosisë time kaq shpejt

  (0) (0)
 2. 5 nga 5

  Karen (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Kartat e bukura të biznesit! Kam porositur nga Print Peppermint për një kohë të gjatë dhe do të vazhdojë t'i përdorë ato!

  (0) (0)
 3. 5 nga 5

  Robyn M. (Pronar verifikuar) -

  Produkt me cilësi të shkëlqyeshme! (kartat e biznesit)

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Printo Online Printimin më të Mirë% title% Online
Karta biznesi me shkëlqim
29.00$ - 89.00$