Kartat e biznesit mat

25.00$ - 89.00$

 • Përfundim i butë super i sheshtë mat
 • Anti-shkëlqim verbues / Anti-shkëlqim
 • Karakteristika të veçanta shtesë
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Formë

, ,

Këndet

,

sasi

, , ,

Lloji i letrës

Trashësia

Prodhimi Koha

Përshkrim

Kartat e biznesit mat janë ofruar në një shumëllojshmëri të stoqeve premium që variojnë nga 16 pt deri në 32 pt

Ujin e petëzuar, të lëmuar mëndafshi, të petëzuar ose të petëzuar me Suede (me prekje të butë)

Zgjidhni Standardin Amerikan 2 ″ x 3.5 ″, Mini 1.5 ″ x 3.5 ″, ose Sheshin 2.5 ″ x 2.5

Përgjegjësia: Finish Matte Kartat e shtypura me një mbulesë boje të rëndë ose të ngurtë me një fund mat mund të tregojnë që fetë copëtohen nga buza e kartave pas prerjes, veçanërisht nëse keni një mbulim të fortë / të rëndë të bojës në të dy anët e kartave tuaja. Ne kemi zbuluar se zgjedhja e një shtrese UV Gloss ndihmon në zvogëlimin e kësaj çështje copëzimi. Për të shmangur plotësisht skajet e copëtuara, ju rekomandojmë të zgjidhni premiumin tonë Kartat e laminuara të mëndafshta.

Vlerësime

0.0
0 nga 5
Bazuar në rishikimet 4
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
 1. 5 nga 5

  Matthew Okerson (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Print Peppermint është kaq e shpejtë dhe e lehtë për të punuar me të. Uroj që çdo shitës me të cilin merret kompania ime të jetë aq i mirë.

  (1) (0)
 2. 5 nga 5

  Timothy (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Për një kartë biznesi standarde mat, cilësia është fantastike. Shërbimi ndaj klientit është i nivelit të lartë; profesional dhe i vëmendshëm.

  (1) (0)
 3. 5 nga 5

  Suzanne T. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Komunikimi është i shpejtë dhe miqësor, mjeshtëri cilësore dhe transporti i shpejtë i shtohet të gjitha porosive nga Print Peppermint përsëri!

  (0) (0)
 4. 5 nga 5

  Rebecca M (Pronar verifikuar) -

  Klienti im e donte shumë cilësinë e kartave të tyre të biznesit.

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
karta biznesi mat
Kartat e biznesit mat
25.00$ - 89.00$