Skajet me ngjyra: të lyera apo të lyera?

Zbukuroni kartën tuaj me një prekje delikate të "Wow!" kur shtoni pikturë të personalizuar të skajeve ose stampim me fletë buzësh.

Kartat e Biznesit me Edge me ngjyrë

Letër

Formë

Këndet

Trashësia

Ngjyra e petëzuar

Prodhimi Koha

Duke treguar të gjitha rezultatet 5

Konfiguruesi i personalizuar i kartës së biznesit

Çmimi nga: nga: 59.00$

-

Gazetat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trashësia: , , , , , ,

Këndet: ,

Forma: , , , ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , , , , , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi me ngjyra

Kartat e Biznesit të Bojës

Çmimi nga: 99.00$ - 159.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma: , ,

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo në internet Më të Mirin $ _wp_attachment_metadata_image_meta = titulli $

Kartat e biznesit me fletë metalike

Çmimi nga: 299.00$ - 449.00$

-

Gazetat: , ,

Trashësia: ,

Këndet:

Forma: , , , ,

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
ngjyra bërthama e shtresës së mesme

Kartat e biznesit të shtresës së mesme me ngjyra

Çmimi nga: 69.00$ - 219.00$

-

Gazetat: , , , ,

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
shtypje e trashë fletushkash

Kartat e biznesit të shtresës së mesme të zezë

Çmimi nga: 89.00$ - 109.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma: , , ,

Sasi: ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Artikuj interesantë në lidhje me kartat e biznesit me ngjyra

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

kartat e afarizuara me ngjyra pikturuar

14 vendet më të mira për të blerë karta biznesi me bojë të krahasuar në internet

Nëse dëshironi kartat e biznesit më të mirë të pikturuar për aktivitetet tuaja profesionale, nuk do t'ju duhet shumë kohë për të gjetur dhjetra ofrues në internet. Shërbimet e shtypura sipas kërkesës e kanë bërë këtë industri një ku të gjithë mendojnë se mund të krijojnë një ngutje anësore duke ofruar këtë produkt. Disa kompani janë të gatshme të vendosen për më të lirë Lexo më shumë

10 shkronja për shtypjen e kartave të biznesit

10 shkronja të shkëlqyera për shtypjen e kartave të biznesit.

Kur dizajnoni kartën e biznesit perfekt për ju ose biznesin tuaj, ka shumë gjëra që duhet të merrni parasysh - ngjyrat, cilësia e letrës, logot, çfarë informacioni të përfshini, si dhe detaje të tjera. Në veçanti, një nga aspektet më të neglizhuara të dizajnit të kartës së biznesit është ndoshta zgjedhja e shkronjave. Zgjedhja e shkronjës së duhur mund të jetë Lexo më shumë

wp-content / Ngarkimet

Prishet karta e biznesit - Feliz Brendshme

Sot ne po prezantojmë një segment të ri në blogun tonë të quajtur "Karta e Biznesit Prishet" duh duh… (daulle dramatike). Në secilin episod, ne do të bëjmë një përmbledhje të shkurtër të klientit, modelin e pjesës, specifikimet e shtypura të pjesës dhe skedarët dixhitalë që janë përdorur për të prodhuar kartën. ... Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Pyetjet e shpeshta - Kartat e Biznesit me Edge me ngjyra

A mund të shkruani në karta të zeza?

Po. Meqenëse këto karta janë bërë nga letra premium të veshura, ju lehtë mund të shkruani në to. Por, ju këshillojmë të provoni aplikacionin specifik.

Pse karta ime e biznesit plasaritet nëpër skajet?

Kur kartat e biznesit çajnë rreth skajeve, zakonisht ndodh sepse karta mund të përmbajë vlera të larta boje, si në ngjyrat e errëta. AFËRGJA E KARTELËS SË BIZNESIT Skajet e plasaritura Kjo ndodh herë pas here në një fraksion më të vogël letrash gjatë ekzekutimit. Përdorni ngjyra më të lehta për ta shmangur këtë ose përdorni sa më pak bojë kur përdorni… Lexo më shumë

Na gjeni në social

Bashkohuni për Këshilla Dizajni dhe Zbritje Speciale

Ju lutemi shkruani një numër nga 1010.
Çfarë është 6 + 4?
Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.