Kartat e Biznesit Kraft

39.00$ - 129.00$

  • 100% e ricikluar dhe eko-miqësore
  • Ideale për dizajne minimale me ngjyra të errëta
  • E përsosur me vulosje me petë
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Lloji i letrës

, ,

Formë

, ,

sasi

, , ,

Bojë e bardhë

Asnjë, Po

Prodhimi Koha

Përshkrim

Kartat e biznesit të Kraft mund të printohen me ngjyra të plota nga të dy palët, megjithëse ne rekomandojmë ta mbani modelin tuaj të kufizuar në bojë të zezë.

Në tonë çantë kampioni, ne tregojmë shembuj të ngjyrave të ndryshme CMYK të shtypura në kraft me dhe pa një mbështetje të bardhë me bojë.

Nëse keni një markë tip eko-miqësor / eko-të ndërgjegjshëm, atëherë këto janë një përshtatje e përsosur për ju pasi ato janë 100% të ricikluara!

shqyrtim 1 për Kartat e Biznesit Kraft

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në shqyrtimin 1
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
  1. 5 nga 5

    Derri (Pronar verifikuar) -

    Ne i morëm kartat tona shpejt! Procesi ishte me të vërtetë i lehtë dhe më pëlqen sesi ishim në gjendje të flisnim me një person të vërtetë kur raundi ynë i parë ishte pak i shtrembër. Ne ishim në gjendje të merrnim një grumbull të ri për ne dhe jemi shumë të lumtur me kartat tona tani!

    (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Print Online Printime më të mira Online karta biznesi kafe kraft me vulosje petë
Kartat e Biznesit Kraft
39.00$ - 129.00$