Kartat e biznesit qesharake të trasha

Bëjini kartat e biznesit kaq të trasha dhe të rënda, klientëve tuaj do t'u duhen dy duar për t'i mbajtur ato siç duhet 🙂

Kartat e trasha të biznesit

Letër

Formë

Këndet

Trashësia

Ngjyra e petëzuar

Prodhimi Koha

Duke treguar të gjitha rezultatet 8

Konfiguruesi i personalizuar i kartës së biznesit

Çmimi nga: nga: 59.00$

-

Gazetat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trashësia: , , , , , ,

Këndet: ,

Forma: , , , ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , , , , , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit

Çmimi nga: nga: 193.00$

-

Gazetat: , ,

Forma: , , , ,

Vendndodhja e fletës: ,

Ngjyrat e fletëve: , , , , , , , , , , , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi me ngjyra

Kartat e Biznesit të Bojës

Çmimi nga: 99.00$ - 159.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma: , ,

Sasi: , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
48 pt mëndafsh trefish i trashë

Kartat e biznesit të mëndafshit ultra të trashë

Çmimi nga: 109.00$ - 264.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi mëndafshi

Kartat e biznesit të mëndafshit të trashë

Çmimi nga: 59.00$ - 209.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
karta biznesi jashtëzakonisht të trasha

Kartat e biznesit të trasha të pa veshura

Çmimi nga: 59.00$ - 209.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
ngjyra bërthama e shtresës së mesme

Kartat e biznesit të shtresës së mesme me ngjyra

Çmimi nga: 69.00$ - 219.00$

-

Gazetat: , , , ,

Trashësia:

Këndet: ,

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
shtypje e trashë fletushkash

Kartat e biznesit të shtresës së mesme të zezë

Çmimi nga: 89.00$ - 109.00$

-

Gazetat:

Trashësia:

Këndet:

Forma: , , ,

Sasi: ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Artikuj interesantë në lidhje me kartat e biznesit të trashë

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

kartat e afarizuara me ngjyra pikturuar

14 vendet më të mira për të blerë karta biznesi me bojë të krahasuar në internet

Nëse dëshironi kartat e biznesit më të mirë të pikturuar për aktivitetet tuaja profesionale, nuk do t'ju duhet shumë kohë për të gjetur dhjetra ofrues në internet. Shërbimet e shtypura sipas kërkesës e kanë bërë këtë industri një ku të gjithë mendojnë se mund të krijojnë një ngutje anësore duke ofruar këtë produkt. Disa kompani janë të gatshme të vendosen për më të lirë Lexo më shumë

wp-content / Ngarkimet

Prishet karta e biznesit - Feliz Brendshme

Sot ne po prezantojmë një segment të ri në blogun tonë të quajtur "Karta e Biznesit Prishet" duh duh… (daulle dramatike). Në secilin episod, ne do të bëjmë një përmbledhje të shkurtër të klientit, modelin e pjesës, specifikimet e shtypura të pjesës dhe skedarët dixhitalë që janë përdorur për të prodhuar kartën. ... Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Pyetjet e shpeshta - Kartat e biznesit të trashë

Udhëzues për peshën dhe trashësinë e bazës së letrës @ Print Peppermint

Mendoni për kartëvizitën më të mirë që ju është dorëzuar ndonjëherë. Përtej asaj se si dukej, si u ndje? A ishte e rëndë, e dendur apo e papërkulur? Dizajni grafik është sigurisht jashtëzakonisht i rëndësishëm kur bëhet fjalë për krijimin e kartave të biznesit, por nuk është e vetmja gjë që duhet marrë parasysh. Pesha dhe trashësia e bazës së letrës kanë më pak të bëjnë me… Lexo më shumë

Një udhëzues për shtypjen me shkronja të shtypura: Çfarë është dhe pse është i rëndësishëm?

Udhëzues për shtypjen e shkronjave Burimi: Design Shack Printimi me shkronja me shkronja është një formë arti që ekziston që nga viti 1450. Merita për krijimin e saj shkon tek një argjendari gjerman, Johannes Gutenberg. I njohur gjithashtu si shtypje reliev ose shtypje tipografike, shtypja e shkronjave është më shumë se një formë arti; eshte tradite. Pjesë të ndryshme të botës kanë kontribuar në metodat, teknikat… Lexo më shumë

Sa thellë apo larg do të qëndrojë embossa ime?

Stampimi është një detaj i mrekullueshëm për t'u shtuar në kartën tuaj të biznesit. Ai u shton thellësi modeleve specifike dhe ka një veçori të këndshme prekëse. Kur bëhet fjalë për thellësinë e letrës së stampuar, kini parasysh se kur vendosni në njërën anë, ana tjetër e kartës do të ketë të kundërtën… Lexo më shumë

Farë është letra me shtresa / shumë papafingo?

Një letër me shumë papafingo është bërë prej kartoni të trashë. Siç sugjeron emri i tij, është i përbërë nga shtresa të shumta letre të pa veshur. Shumicën e kohës, ajo vjen me një qendër me ngjyrë. Të gjitha këto shtresa shtojnë teksturë dhe dimension materialeve tuaja të printimit. Qoftë për njoftimet e dasmave, kartat e biznesit ose përshëndetjet, ky dokument mund të shtojë thellësi… Lexo më shumë

Sa është trashësia e kartave Suede?

Për bazën, ne marrim stok 16pt dhe më pas laminat me mollë 1.5 milil në të dy anët, të cilat bëjnë trashësinë prej 19pt. Petëzuari i përdorur është rezistent ndaj kadifeve të butë dhe shakull. Ai i shton kartës një pamje të butë dhe të zhdërvjellët. Zbut madje ngjyrat dhe zvogëlon kontrastin për një pamje më të lehtë dhe të heshtur. 

Whatfarë lloj rezervash të trashë letre ofroni?

Ne bëjmë porosi me porosi të çdo stoku përmes një kuotimi me porosi. Mos ngurroni të shfletoni ofertat tona standarde të letrës në këtë faqe, të cilat përfshijnë: Shkëlqim – kap dritë me sipërfaqen e saj reflektuese Mat – Pamje më delikate dhe me teksturë E pa veshur – Teksturë natyrale metalike perla – Efekt margaritar Mat mëndafshi – përfundim i lëmuar mat që është… Lexo më shumë

Më shumë gjëra që do t'ju pëlqejnë