Kartat e biznesit katror

25.00$ - 89.00$

 • Sheshi 2.5″ ose Minikatrori 2″
 • 2 Stoqet e Kartës së Madhe
 • Shtoni kënde të rrumbullakosura
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Lloji i letrës

,

Këndet

,

Formë

,

sasi

, , ,

Trashësia

Prodhimi Koha

Përshkrim

Kartat e biznesit katror janë si fatura prej $ 2, ato janë të pazakonta, unike dhe njerëzit i pëlqejnë ato. Projektuesit grafikë e duan formatin simetrik dhe ekuilibrin që ofron forma katrore.

Anësitë e barabarta dhe gjatësia e barabartë e prerjes katrore shërbejnë gjithashtu që karta të ndihet edhe më e konsiderueshme kur krahasohet me një kartë me madhësi standarde të shtypur në stokun identik.

Shtoni veçori në Kartat e Biznesit tuaj në Shesh

Dhe, nëse porositja e sheshit nuk është e mjaftueshme unike për ju, zgjidhni të shtoni opsione shtesë të mbarimit në kartën tuaj, siç janë qoshet e rrumbullakëta, rrezatimi UV, ose shndërroni kartelën tuaj në një kutinë me punjon standardin tonë.

+ Qoshe të rrumbullakëta

Për 25 dollarë, shtoni 4 qoshe të rrumbullakëta në kartat tona të biznesit standarde 16pt dhe 18pt mëndafshi të rafinuar. Ndërsa printerët e tjerë në internet përdorin një proces inferior "zvogëlimin e skajit", të gjitha kartat tona katrore janë 100% të vërteta për të siguruar qoshe të përkryer të rrumbullakëta çdo herë.

Kartat tona të biznesit katrorë plastikë vijnë standarde me 4 cepa të rrumbullakët dhe zgjedhja juaj e një rreze qosheje 1/8 ″ ose 1/4. Ne e ofrojmë këtë shërbim falas jo vetëm sepse duket shumë bukur, por sepse ju mbron juve dhe gishtat e perspektivës tuaj nga marrja e një prerjeje të keqe letre ... mirë, prerje plastike në këtë rast.

+ Njolla UV

Përdorni njolla UV, ose shkëlqim spoti, për të theksuar ndonjë pjesë të dizajnit të kartës suaj të biznesit, pavarësisht nëse është një logo, emër ose një element tjetër i dizajnit.

UV UV është në dispozicion për kartat tona mëndafshi standarde 16pt dhe 18pt por aktualisht nuk janë në dispozicion në kartat plastike.

Klientët tanë të dizajnit grafik dhe klientët e tyre e duan kombinimin e stokut tonë të petëzuar prej mëndafshi - mat dhe UV të pikës për shkak të kontrastit dramatik vizual dhe strukturor që krijon.

Zgjidhni të shtoni elemente të shkëlqimit të njollave në njërën ose në të dy anët e kartës suaj për të njëjtin çmim nominal.

Frymëzimi i dizajnit për kartat e biznesit katror

Ende hartoni kartat tuaja katrore dhe keni nevojë për një frymëzim? Shikoni këtë postim në blog nga iBrand Studio që hedh një vështrim 38 shenja krijuese karta biznesi katrorë.

Pyetjet e Sheshit

Konkurrentët për këtë produkt:

Vlerësim Kartat e biznesit katror

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 4
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%

Imazhe të Klientit

Imazhi # 1 nga Shelley M.
Imazhi # 2 nga Hannah
Imazhi # 3 nga Hannah
Imazhi # 1 nga Shelley M.
5 nga 5

Shelley M.

Klientja ime është entuziazmuar me kartat e saj të biznesit (kamoshi i zi katror me letër ari). Shërbimi ndaj klientit, cilësia dhe çmimet janë të pakonkurueshme. Print Peppermint është kërkimi im për shtypjen luksoze dhe Austin ka qenë kaq i dobishëm në përpunimin e detajeve të projekteve të veçanta.

(0) (0)
Imazhi # 2 nga Hannah
5 nga 5

Hannah

Unë dua të punoj print peppermint! Unë thjesht u dërgoj atyre dokumente dhe ata bëjnë gjithë punën për mua. Më pëlqen gjithashtu se si ata shkruajnë drejtshkrim pk Unë kam shtypur 500 karta më parë me gabime në to me një kompani të lirë. Të gjithë janë gjithashtu super miqësorë dhe i kryejnë gjërat shpejt dhe transportohen shpejt. Faleminderit perseri!

(0) (0)
Imazhi # 3 nga Hannah
5 nga 5

Hannah

Unë dua të punoj print peppermint! Unë thjesht u dërgoj atyre dokumente dhe ata bëjnë gjithë punën për mua. Më pëlqen gjithashtu se si ata shkruajnë drejtshkrim pk Unë kam shtypur 500 karta më parë me gabime në to me një kompani të lirë. Të gjithë janë gjithashtu super miqësorë dhe i kryejnë gjërat shpejt dhe transportohen shpejt. Faleminderit perseri!

(0) (0)
Imazhi # 1 nga Shelley M.
Imazhi # 2 nga Hannah
Imazhi # 3 nga Hannah
 1. 5 nga 5

  Shelley M. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Klientja ime është entuziazmuar me kartat e saj të biznesit (kamoshi i zi katror me letër ari). Shërbimi ndaj klientit, cilësia dhe çmimet janë të pakonkurueshme. Print Peppermint është kërkimi im për shtypjen luksoze dhe Austin ka qenë kaq i dobishëm në përpunimin e detajeve të projekteve të veçanta.

  Imazhi i ngarkuar:

  Imazhi # 1 nga Shelley M.
  (0) (0)
 2. 5 nga 5

  Hannah (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Unë dua të punoj print peppermint! Unë thjesht u dërgoj atyre dokumente dhe ata bëjnë gjithë punën për mua. Më pëlqen gjithashtu se si ata shkruajnë drejtshkrim pk Unë kam shtypur 500 karta më parë me gabime në to me një kompani të lirë. Të gjithë janë gjithashtu super miqësorë dhe i kryejnë gjërat shpejt dhe transportohen shpejt. Faleminderit perseri!

  Imazhi i ngarkuar:

  Imazhi # 1 nga Hannah
  Imazhi # 2 nga Hannah
  (0) (0)
  • Austin Terrill (menaxher Dyqani) -

   Xhaketë e ëmbël !!!

 3. 5 nga 5

  Qepje Stubbz (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

  (0) (0)
 4. 5 nga 5

  Kristin V. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Gjithmonë i lumtur me timen Print Peppermint urdhra. Komunikim i shkëlqyeshëm dhe kthesë e shpejtë.

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Print Online Kartat e biznesit më të mirë katrorë biznesi karta biznesi
Kartat e biznesit katror
25.00$ - 89.00$