Kartat e biznesit mini

25.00$ - 89.00$

 • Mini, i hollë, i vogël
 • Kurseni hapësirën e letrës dhe portofolit
 • Vrima e shpimit, Përdoreni si varet etiketën
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Lloji i letrës

,

Formë

Këndet

,

sasi

, , ,

Prodhimi Koha

Përshkrim

Karta Biznesi Mini janë moderne, të buta dhe eko-miqësore. Madhësia e tyre miniaturë ruan si përdorimin e letrës ashtu edhe të bojës.

Në një botë të mbushur me asgjë përveç kartave të biznesit 2 × 3.5, kartat e dobët janë një mënyrë e shkëlqyeshme për tu dalluar.

Mini kartat e biznesit gjithashtu sinjalizojnë për marrësin e kartës se jeni aktual, i freskët dhe duke menduar përpara. Ju keni një aftësi për të identifikuar se cilat trende zhvillohen aktualisht dhe që nuk keni frikë të provoni diçka të re.

Kartat e biznesit mini janë gjithashtu shumë të njohura për mundësitë e tyre të projektimit. Ka diçka në lidhje me modelin e tyre të hollë që tërheq apel për llojet krijuese.

Shumë nga klientët që blejnë karta të biznesit të dobët janë projektuesit grafikë, fotografët, dizajnuesit e uebit, marketingu në internet, etj.

Kjo tingëllon prapa në një farë mënyre, por kartela më e vogël në të vërtetë ka një mënyrë për të bërë që informacioni juaj të duket më i madh dhe më vizualisht i përhapur.

Kartat e biznesit të dobët për ndryshim!

Respektimi i mjedisit dhe zgjedhja e alternativave “jeshile” po bëhet shpejt pjesë e strukturës së jetës së përditshme.

Do gjë që bëjmë, nga përdorimi i letrave, bojrave dhe veshjeve me përgjegjësi ndaj mjedisit, deri te riciklimi i mbetjeve, merr ndikimin tonë në mjedis.

Shtypni me ne dhe keni një partner që merr vendime të arsyeshme të biznesit që mund t'ju ndihmojnë të merrni parasysh mjedisin pa menduar edhe për të - nuk është ashtu siç duhet?

Vlerësim Kartat e biznesit mini

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 2
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
 1. 5 nga 5

  Ann E. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Pune e shkelqyer! Shërbim i shkëlqyeshëm për klientët!

  (0) (0)
 2. 5 nga 5

  EIQ (Pronar verifikuar) -

  Shërbim i shkëlqyeshëm për klientët, kthesë e shpejtë

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
karta biznesi mini me fletë metalike prej ari rozë
Kartat e biznesit mini
25.00$ - 89.00$