Kartat e biznesit të pasurive të patundshme

Shfletoni idetë më të mira për karta biznesi unike të pasurive të patundshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar shembuj modernë, luksozë ose të përballueshëm, sigurisht që do të gjeni diçka.

Printo Online Kartat e biznesit më të mirë

Kërkoni një Konsultë për Kuotim dhe Dizajn

Citim minimal

Na tregoni në lidhje me projektin tuaj dhe ne do të japim një konsultë krijuese dhe vlerësim falas të çmimeve.
Drop fotografi këtu ose
Maks. madhësia e skedarit: 25 MB.
  3) Email -i(Kërkohet)
  Ku duhet ta dërgojmë me email rekomandimin dhe vlerësimin tuaj të prodhimit?

  3 ide unike për 2021

  • Ideja # 1

   Lazer prerë letër metalike në formën e çelësit.

  • Ideja # 2

   Petë e zezë me shkëlqim në letër kamoshi të zezë premium.

  • Ideja # 3

   Diçka me një kokë, ju e dini që doni!

  Karta biznesi super unike, luksoze të pasurive të paluajtshme

  Shërbime të krijimit të logos dhe kartës krijuese

  dizajn-ari-petë-Biznes-cards-linjë

  Përshtat një model

  Zgjidhni një model për krijimin e Kartave të Biznesit të Patundshmërive dhe na lejoni të shtojmë logon dhe informacionin tuaj të kontaktit.

  Printo më të mirën% title% Online

  Punësoni Dizenjuesit tanë Grafikë

  Plotësoni një formular të shkurtër dhe lëreni ekipin tonë të dizajnit të bëjë idenë tuaj në një-të-një-lloj, super unike Kartat e Biznesit të Pasurive të Paluajtshme.

  Merrni ide nga 10 prej kartave të biznesit më të mirë për agjentët e pasurive të patundshme që kemi gjetur në internet.

  Nëse punoni në pasuri të paluajtshme, një kartë biznesi e shkëlqyeshme është thelbësore. Isshtë një mënyrë fantastike për të ndarë detajet e kontaktit tuaj, por është gjithashtu një mënyrë për të zgjeruar më tej markën tuaj personale dhe për të gjeneruar një farë besimi dhe familjarizimi me klientët tuaj. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë rreth 11 kartave mahnitëse të biznesit që do t'ju japin kaq shumë besueshmëri dhe stil. Çdo sekser i mirë e di se përshtypjet e para janë vërtet jetësore. Një kartëvizitë që përfaqëson vërtet markën tuaj në përsosmëri mund të jetë një shtesë e përsosur në historinë tuaj dhe identitetin tuaj në industri.

  1) Re / Maks

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: Projektimi i shkëmbit

  Çfarë e bën kartën e biznesit Re / Max të veçantë, ju pyesni? Në shikim të parë, mund të duket si shumë karta të tjera atje. Sidoqoftë, magjia ndodh pasi të filloni të shikoni pak më afër. Gjithçka ka të bëjë me atë strukturë dhe atë cilësi të lartë që tregon besim dhe mbizotërim të tregut.

  2) Pasuri të Patundshme Klemich

  klemich-sekser-kartëvizitë-shtypje-në internet
  Burimi: Dizajn Paralaksi

  Kjo kartëvizitë është një shembull i shkëlqyeshëm i një rrotullimi me shije për një dizajn modern. Secila letër ka një ngjyrë të ndryshme, të shtypur në letër të bukur. Ka edhe vrima, të cilat janë dekorative dhe me stil.

  3) Keller Williams

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: RockDesign

  ky është një nga emrat më të mëdhenj në botën e pasurive të patundshme, dhe për një arsye të mirë. Ajo që bie në sy me të vërtetë në lidhje me këtë kartëvizitë mahnitëse është padyshim fakti që ajo është freskuese e thjeshtë dhe e drejtpërdrejtë. Flet shumë për besimin dhe transparencën e këtij biznesi fitues të çmimeve.

  4) Nooklyn

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: Lumi

  ky është një nga ofruesit e pasurive të patundshme me rritjen më të shpejtë në Brooklyn dhe Manhattan, dhe suksesi i tyre novator i markës ishte padyshim një nga shumë faktorët që çuan në popullaritetin e tyre. Kartat e tyre të biznesit janë minimaliste, por informuese dhe të ndjeshme, duke kombinuar pamjen e shkëlqyeshme me fjalët e qarta.

  5) Pasuri të Patundshme Aussie

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: 99designs

  Kjo kartëvizitë është në të vërtetë jashtëzakonisht e zgjuar për shumë arsye. E para dhe më e rëndësishmja, ajo përfshin logon e kompanisë në një mënyrë shumë të butë dhe elegante. Kjo është veçanërisht e rëndësishme, veçanërisht kur mendoni se në këtë rast, logoja e kompanisë është e lidhur thellë me emrin e markës, dhe për këtë arsye, duhet të jetë mjaft e lehtë për t'u njohur.

  6) Karakteristikat e Carlyle

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: 99designs

  Kjo kartëvizitë është padyshim diçka ndryshe kur e krahason me shënimet e tjera në këtë listë. Karakteristika kryesore e kësaj karte biznesi është padyshim fakti që në të vërtetë është shtypur një fotografi e personit aktual të sekserit. Në këtë kohë dhe epokë, kjo në të vërtetë është mjaft optimale, veçanërisht sepse njerëzit po kërkojnë një lidhje njerëzore. Këto stile të veçanta të kartave të biznesit mund të funksionojnë në mënyrë të mahnitshme me profesionistë të pavarur, profesionistë të pavarur të pasurive të patundshme, apo edhe firma të vogla. Një nga anët negative të të pasurit fotografi në kartat tuaja të biznesit është se duhet të bëni vërtet një printim me cilësi të lartë. Nëse i bëni ato në disa pajisje të mira, por një ekspert, duhet të jeni mirë. Sidoqoftë, rezolucioni i dobët i printimit mund të jetë i keq për këto, duke e kthyer një buzëqeshje të ngrohtë në një rrëmujë të paqartë. Kjo është padyshim diçka për të shmangur me çdo kusht.

  7) Shekulli 21

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: RockDesign

  Ky është një shembull kryesor se si një vështrim i përjetshëm, i modës së vjetër, për një kartëvizitë mund të shkrihet lehtësisht me një koncept modern. Rezultatet janë të mahnitshme sepse ato tregojnë klasin dhe inovacionin, dy cilësi të rëndësishme, të cilat reflektojnë vërtet mirë në biznesin tuaj.

  8) busull

  busull-sekser-kartëvizitë-shtypje-në internet
  Burimi: Behance

  E ndritshme, por e modës së vjetër dhe minimaliste, kjo kartëvizitë është shumë efektive në mënyrën se si kombinon estetikën retro me një avantazh modern.

  9) Pasuri të paluajtshme në ballë

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: RockDesign

  Siç mund të nënkuptojë emri i këtij biznesi, kjo kompani ka të bëjë me ndjekjen e zgjidhjeve inovative dhe ecjen përpara. Karta e tyre e zgjuar e biznesit përfundimisht kap këtë dualizëm të zgjuar deri në përsosmëri.

  10) Pasuri të Patundshme Ryan Lavergne

  Printo më të mirën% title% Online
  Burimi: Behance

  Moderne, e guximshme, e ndritshme dhe e sigurt. Këto janë vetëm disa nga fjalët e shumta që vijnë në mendje kur përshkruajnë dizajnin mahnitës të kartës së biznesit të kësaj kompanie. Një nga aromat më ikonike dhe dalluese të këtij dizajni është padyshim fakti që ai është ende i qetë dhe minimalist, me shumë pak ngjyra në paraqitjen e tij. Sidoqoftë, sfondi i kuq tërheq shumë vëmendjen dhe është ideale nëse jeni duke kërkuar për një kartë që në të vërtetë është një vjedhës i shfaqjeve. Një tjetër gjë që bie në sy me të vërtetë në lidhje me këtë dizajn është padyshim fakti që shkronjat e përdorura në të vërtetë janë mjaft më të mëdha. Në fakt, ato janë pak më të mëdha se ato që normalisht do të mund të shihnit në një kartë të ngjashme për sekserët. Duke thënë këtë, ato janë shumë më të lehta për t'u lexuar, dhe janë mjaft ikonike dhe të lehta për t'u mbajtur mend.

  Si përfundim, ky artikull vetëm po gërvisht sipërfaqen. Ka shumë ide të mahnitshme për hartimin e kartave të biznesit për profesionistët e pasurive të patundshme në internet. Pavarësisht nëse do të bëni një kthesë moderne shumëngjyrëshe ose një dizajn më të përjetshëm me një pamje klasike, mundësitë janë të pafundme.

  Një nga këshillat më të rëndësishme në lidhje me krijimin e kartave të biznesit është padyshim të merrni parasysh audiencën tuaj. Ju duhet t'i drejtoheni synimit specifik për të cilin synoni.

  Mendojeni në këtë mënyrë: a do të paraqiteni në një park skate me një kostum? A do të paraqiteshit në një takim të rëndësishëm biznesi të korporatave të veshur me xhinse të grisura, një bluzë të madhe dhe disa rrokulla? Unë nuk mendoja kështu.

  Karta e duhur e biznesit është një mënyrë e mirë për të bërë një përshtypje, prandaj merrni kohë në të vërtetë për të planifikuar përpara dhe për të përfituar sa më shumë nga ajo.

  Fotografitë e ngjashme të aksioneve

  Embed nga Getty Images

  Më shumë burime

  Regjistrohuni për Këshilla për Dizajn dhe Zbritje Speciale

  • Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.

  Na gjeni në social

  Monedhë
  EUReuro