Karta Biznesi të Rrumbullakosura

45.00$ - 89.00$

Kartat e biznesit me kënd të rrumbullakosura vijnë në madhësi standarde, katrore dhe mini. Zgjidhni nga kartoni me shkëlqim ose mat 16 pt.

Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Formë

, ,

Lloji i letrës

,

sasi

, , ,

Këndet

Trashësia

Prodhimi Koha

Përshkrim

E rrumbullakosur…por pse?

Nuk ka asgjë më të keqe se sa të kapësh dorën në xhep për të nxjerrë një kartëvizitë, vetëm për të gjetur një pllakë letre të njomë, të rrudhosur dhe të vjetëruar, skajet e fërkuara dhe qoshet e përkulura. Duke zbutur qoshet tuaja me një rrumbullakim të vërtetë të prerë, mund të jeni të qetë duke ditur se çdo kartë që shpërndani do të jetë në formë të pacenuar.

Sheshi + Kënde të Rrumbullakëta

Të mërzitur me gomën e vjetër të kartës standarde amerikane 2" x 3.5"? Pa djersë, zgjidhni formatin e kartës sonë të përkryer katror 2.5 x 2.5 inç me qoshe të rrumbullakosura sigurisht 🙂

Modeli i këndit të rrumbullakosur

Keni nevojë për një shabllon bosh fillestar për të filluar në Photoshop ose illustrator? Shkarkoni shabllonin bosh

Apo po kërkoni modele të dizajnit të qosheve të rrumbullakosura për të filluar? Modelet e dizajnit të Canva


Pyetjet e shpeshta – Kartat e biznesit të këndit të rrumbullakosur


Ne jemi kaq të sigurt në cilësinë e kartave tona të biznesit me kënd të rrumbullakosur, ju mirëpresim të shfletoni (3) konkurrentët tanë kryesorë për këtë produkt:

 

Vlerësim Karta Biznesi të Rrumbullakosura

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 7
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
 1. 5 nga 5

  Alan T. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Stok dhe prodhim i kartave me cilësi të shkëlqyera! Më e mira dhe më e përballueshmja që kam parë akoma!

  (2) (0)
 2. 5 nga 5

  Lavdi (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata bënë rekomandime të mëdha; kartat janë të bukura!

  (0) (0)
 3. 5 nga 5

  Cole Kline (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Na pëlqente shumë cilësia e kartave dhe sa shpejt vinin ato!

  (0) (0)
 4. 5 nga 5

  Suzannah Anderson (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Ne i porosisim këto karta gjatë gjithë kohës dhe ato janë gjithmonë perfekte.

  (0) (0)
 5. 5 nga 5

  Suzannah Anderson (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Këto i porosisim shumë dhe ato gjithnjë pranohen siç priten dhe me prodhim me cilësi të mirë.

  (0) (0)
 6. 5 nga 5

  Kara S. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Të dua Print Peppermint! Gjithçka që kam porositur ka qenë shumë cilësore. Procesi është i lehtë për tu ndjekur dhe mbështetja ka qenë e shkëlqyer!

  (0) (0)
 7. 5 nga 5

  Kelsey L. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  E bukur ! Duajeni shkëlqimin dhe skajet e rrumbullakosura! Kjo është hera ime e tretë që urdhëroj nga Print Peppermint - do të porositem përsëri, pasi të mbarojë furnizimi im. 😊

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
rrumbullakosura-qoshe-Biznes-cards-6827
Karta Biznesi të Rrumbullakosura
45.00$ - 89.00$