Përshtatur në mënyrë perfekte, vetëm për ju.

Shembull i tabelës

Modele freskuese kreative nga një ekip i frymëzuar i adhuruesve të printimit.

Deri në detajin e fundit

PËRVOJENI CILËSINË LUXE - FALAS

Ne do t'ju dërgojmë një komplet mostër me modelet tuaja të preferuara, ngjyrën
mostra, lloje letre dhe më shumë pa kosto për ju.

ide-2021-02-19 Kartat e biznesit-46

Paketa e mostrës së kuruar

Mostra të përzgjedhura, në mënyrë që të mund të provoni nga afër letrën dhe printimin tonë të mahnitshëm.

Porosit kompletin tuaj

Konsultim falas për dizajnin

Na tregoni vizionin tuaj! Bisedoni me një nga ekspertët tanë të dizajnit dhe printimit për 1 orë pa asnjë detyrim.

Rezervo Tani

Shembuj të Kartave të Biznesit për Mjekët

Kërkoni mostra të personalizuara

Ju zgjidhni modelet tuaja të preferuara për t'i përfshirë në kompletin tuaj të mostrës dhe ne do t'i shtojmë RSVP-të dhe zarfet e tyre që përputhen.

Renditni mostrat

Pambuk! Mishërimi i letrës luksoze

Ju zgjidhni modelet tuaja të preferuara për t'i përfshirë në kompletin tuaj të mostrës dhe ne do t'i shtojmë RSVP-të dhe zarfet e tyre që përputhen.

Renditni mostrat

Luaj Video

Ftesa Dasmash Online

Shfletoni dhe zgjidhni ftesat tuaja të dasmës në internet.

Ngjarja juaj e veçantë mund të kërkojë shumë përgatitje, dhe një nga detyrat më të kënaqshme është të zgjidhni modelin e ftesave tuaja të dasmës dhe materialeve të tjera shkrimi dhe të përgatiteni për të njoftuar botën për bashkimin e ardhshëm.

Ne në Peppermint Dasma e bën të lehtë për ju që të zgjidhni stilin e ftesave tuaja të dasmës, t'i personalizoni ato sa të dëshironi dhe të porosisni lehtësisht në dyqanin tonë online.

Shfletoni dizajne ekskluzive

Vizitoni dyqanin tonë online për ftesat e dasmave për të parë stilet e bukura të krijuara nga artistët tanë të pavarur nga e gjithë bota. Ne marrim aplikime nga krijues nga mbi 100 vende dhe i kurojmë me kujdes ato. Do t'ju prezantohen ftesat më të mira të dasmës, kartat RSVP dhe materiale të tjera shkrimi në suitat tona të dasmave.

Porositni mostra falas dhe ftesat e dasmës në internet

Para se të vendosni për një dizajn, mundeni porositni mostra falas që do t'ju tregojë jo vetëm konceptin e dizajnit, por edhe se si duket ai në jetën reale. Kompletet tona të mostrës përfshijnë karta dhe ftesa me cilësi të lartë që do t'ju tregojnë saktësisht se si duket printimi në letrën tonë dhe si shkëlqejnë ngjyrat në realitet.

Pasi të jeni të sigurt se një prej modeleve tona përshtatet në mënyrë të përkryer me temën tuaj të dasmës, mund të porosisni ftesat tuaja të dasmës në internet dhe të përdorni kohën e lirë që fitoni për të bërë përgatitje të tjera të rëndësishme.

Nëse keni ndonjë pyetje, kërkesë ose keni nevojë për këshillën e një konsulenti se çfarë të zgjidhni, na kontaktoni dhe ne do t'ju udhëzojmë nëpër koleksionet tona, do t'ju paraqesim opsionet e disponueshme të printimit, letrës dhe zarfeve dhe sigurohuni që porosia juaj të shkojë sa më mirë që të jetë e mundur. .

Vizitoni tonë dyqan dasmash të printueshme dhe kënaqini sytë me stilet e ndryshme që kemi zgjedhur për ju. Shkrimi i ngjarjes suaj speciale është i mbuluar dhe ne do të bëjmë çmos për t'ju ofruar një përvojë të bukur nga A në Z.

Artikuj interesantë në lidhje me dasmën

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

Letrat më të mira të shtypit

Letra ideale për shtypje shkronjash

Transkriptimi: Kaq shumë stilistë dhe krijues janë absolutisht të mallëngjyer për shtypjen e shtypjes së shkronjave, por ajo që ata nuk dinë është se për të përfituar maksimumin nga një makinë shtypëse letrash si një mulli me erë e shkollës së vjetër në Heidelberg, për shembull, duhet ta ushqeni atë me llojet e duhura. prej letre. Kjo është arsyeja pse ne kemi kaluar muajt e fundit duke hulumtuar… Lexo më shumë

personi që tregon zarfin e bardhë

Kur duhet të dërgoj ftesat e mia për martesë?

Sipas: The Knot “Tradicionalisht, ftesat dalin gjashtë deri në tetë javë para dasmës – kjo u jep mysafirëve mjaft kohë për të pastruar oraret e tyre dhe për të bërë rregullime udhëtimi nëse nuk jetojnë në qytet. Nëse është një dasmë destinacioni, jepini të ftuarve më shumë kohë dhe dërgojini tre muaj përpara.

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Më shumë gjëra që do t'ju pëlqejnë