Kartat e Biznesit Metal - Bëhuni Badass Ultimate.

Bëjeni deklaratën më të guximshme duke i dorëzuar klientit tuaj të ri potencial një kartë biznesi ultra të ngurtë, të gdhendur me lazer nga çeliku inox.

Kartat e biznesit metalikë

Formë

Këndet

Trashësia

Prodhimi Koha

Duke treguar të gjitha rezultatet 11

Karta Biznesi Black Metal

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e Biznesit Metal Argjendi

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Karta biznesi prej metali ari

Karta biznesi prej metali ari

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit të metalit të trëndafilit

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit NFC metalike

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo më të mirën% title% Online

Kartat e biznesit të veglave metalike të biçikletave

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit për hapësin e shisheve metalike

Çmimi nga: 465.00$ - 2,949.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit të metalit të bardhë

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Karta biznesi me fibra karboni

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e biznesit të metaleve të bakrit

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo Online Printimet më të mira Online Kartat e biznesit më të mirë

Karta biznesi prej çeliku inox

Çmimi nga: 365.00$ - 2,499.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Artikuj interesantë në lidhje me kartat e biznesit metalik

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

10 përfitimet kryesore të kartave të biznesit metalike

10 përfitimet kryesore të kartave të biznesit metalike

10 përfitimet kryesore të kartave të biznesit metalik A keni menduar të blini karta biznesi metali? Nëse jo, ju duhet. Lexoni për të mësuar përfitimet e kartave të biznesit metalik. Ka më shumë se 27 milion karta biznesi të shtypura çdo ditë në SHBA. Kjo është e barabartë me afërsisht 10 miliardë karta biznesi të shtypura çdo vit. Kështu që … Lexo më shumë

Printo më të mirën% title% Online

4 Idetë e kartës së biznesit që bëjnë një përshtypje të mirë të parë

4 ide për karta biznesi që bëjnë një përshtypje të mirë të parë Ju dëshironi që karta juaj e biznesit të bëjë përshtypjen e duhur. Por kërkimi juaj për ide të mira për karta biznesi nuk ka gjetur ndonjë rezultat të dobishëm. Mos u shqetëso, ne kemi shpinën. Shikoni këto 4 ide super krijuese të kartave të biznesit! Fjala kyçe: idetë për kartat e biznesit Bumi Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Pyetjet e shpeshta - Kartat e Biznesit Metal

Cilat metale janë magnetike?

Metalet feromagnetike tërhiqen fort nga një forcë magnetike. Metalet më të zakonshme të përdorura si magnet përfshijnë hekurin, nikelin dhe kobaltin. Metalet e rralla të tokës si neodymium, gadolinium dhe samarium gjithashtu kanë veti të forta magnetike. Çdo aliazh i përbërë nga materiale feromagnetike mund të tërheqë gjithashtu magnet. Për shembull, çeliqet inox me përqendrime të larta hekuri janë magnetike. … Lexo më shumë

Më shumë gjëra që do t'ju pëlqejnë