Plastike. E qëndrueshme dhe dinamike.

Sigurohuni që marka juaj të dallohet nga turma me një material dinamik si Plastika – që është edhe estetikisht mahnitës, por në të njëjtën kohë i qëndrueshëm, i papërkulshëm dhe 100% i papërshkueshëm nga uji.

plastik

Formë

Këndet

Trashësia

Prodhimi Koha

Duke treguar të gjitha rezultatet 5

Printo më të mirën% title% Online

Kartat e Biznesit të Pastra Plastike – 20 pt

Çmimi nga: 129.00$ - 249.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo më të mirën% title% Online

Kartëvizita plastike të bardha – 20 pt

Çmimi nga: 89.00$ - 169.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma: , , ,

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartëvizita plastike të bardha – 30 pt

Çmimi nga: 199.00$ - 339.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>
Printo në internet Kartën më të mirë plastike

Kartat e Biznesit të Pastra Plastike – 30 pt

Çmimi nga: 249.00$ - 399.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Kartat e Zeza të Biznesit Plastike

Çmimi nga: 199.00$ - 339.00$

-


Trashësia:

Këndet:

Forma:

Sasi: , , ,

Koha e prodhimit:

Filloni>

Artikuj interesantë në lidhje me plastikën

Keni nevojë për frymëzim? Shikoni blogun tonë të dizajnit ku trajtojmë të gjitha llojet e temave, nga ajo që do të thotë të jesh sipërmarrës deri te tendencat e reja dhe emocionuese të dizajnit në botën e printimit.

Gjeni frymëzimin tuaj >

plastike-transparente-fotograf-biznes-Card-

Këshilla Pro për hartimin e kartave plastike të mahnitshme të biznesit

Kartat e biznesit kanë shijuar një revolucion serioz në dekadat e fundit. Nuk janë më këto fotografi fotografike të shtypura ekskluzivisht në kartonë me të njëjtën paraqitje të butë, në të gjithë bordin. Nëse jeni duke eksploruar mundësinë e kartave të biznesit plastik, ju mund të jeni duke kërkuar diçka që është shumë e qëndrueshme ose që ju ndihmon të dalloheni Lexo më shumë

mbossed në fletë plastike si teknikë e kartës së kreditit të shtypjes së embos

Fuqia e kartave plastike të biznesit: Përcaktimi i ndërprerjes

Letër apo plastikë? It'sshtë një pyetje e vjetër që kemi pritur ta presim në linjën e arka të dyqaneve ushqimore. Megjithatë, tani vlen edhe për kartat tuaja të biznesit! Ndërsa gjithmonë do të ketë një vend për karta letre me cilësi të shkëlqyera, modelet e reja inovative të sotme dhe materialet e papritura po marrin botën e korporatave nga stuhia. Një shembull i tillë? ... Lexo më shumë

f isha një kartë plastike, do të isha kjo! Aq elegante, e dua #inspirati

10 kartat plastike të preferuara të preferuara

A jeni pronar biznesi? A keni karta biznesi? Nëse po u thuani "Po" në pyetjet e mësipërme, kurseni një mendim këtu - a ndikon karta juaj e biznesit? A i marrin njerëzit një vështrim të dytë në kartën tuaj apo ata menjëherë e fusin atë në xhepat e tyre? Epo, kartat e biznesit kanë fuqinë të Lexo më shumë

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Pyetjet e shpeshta - Plastike

A janë kartat e biznesit plastike të papërshkueshëm nga uji?

Po. Kartat e biznesit plastikë janë në trend tani, pasi ato janë më të qëndrueshme dhe me pamje unike sesa kartat tradicionale të letrës. Zakonisht të bëra prej plastike PVC fleksibël, por të ashpër, këto karta biznesi do të duken të mprehta edhe nëse e ekspozoni atë në ujë, kafe dhe lëngje të tjera. Dhe e mban formën e saj edhe nëse mbahet në një Lexo më shumë

A mund të printoj në kartat tuaja plastike njëanshëm?

Po - mund të printoni në të dy anët në kartat tuaja plastike. Ju mund të shtypni në të dy anët e kartave tuaja të bardha të trasha 20 pt dhe 30 pt. Mund të bëni të njëjtën gjë në kartat plastike të qarta ose të ftohta prej 30 pt. Sidoqoftë, nuk mund të printoni në të dy anët në karta 20 pt të qarta ose të ngrira.

Si mund të hartoj për produktet e shtypura në plastikë?

Kur hartoni karta plastike duhet të keni parasysh që kartat e pastra plastike dhe ato të kremtuara janë transparente. Gjithashtu, kartat plastike me kënde të rrumbullakëta nuk kanë asnjë pagesë shtesë! Dallimi në transparencë mund të shihet më sipër. Kartat e pastra (në të djathtë) janë transparente. Kartat e ngrira (në qendër) janë gjysmë transparente Lexo më shumë

Cilat forma dhe madhësi ofroni për kartat plastike të biznesit?

Kartat themelore të biznesit tonë plastikë vijnë në 4 forma dhe madhësi: Standardi, Sheshi, Mini dhe Ovali. Për secilin opsion, ju mund të zgjidhni midis plastikës së tejdukshme të tejdukshme dhe të bardhë. Të gjitha kartat tona të biznesit janë të shtypura në letër me cilësi më të lartë, me ngjyra të plota. Këtu janë të gjitha opsionet tuaja: Standardi: 2 ”x3.5” Lexo më shumë

Pse të gjitha kartat plastike kanë qoshe të rrumbullakosura?

Shumica, nëse jo të gjitha, kartat e biznesit kanë qoshe të rrumbullakosura. Kjo sepse skajet e mprehta me majë mund të rezultojnë në birë të lëkurës dhe dëmtime të tjera që janë më të rënda se prerjet e letrës. Meqenëse shumë prej nesh dëshirojnë t'i mbajnë afër kartat e biznesit, ne gjithmonë rekomandojmë që të zbutni cepat e mprehtë të kartave tuaja plastike. Eshte Lexo më shumë

Më shumë gjëra që do t'ju pëlqejnë