Konfiguroni Kartën tuaj të Biznesit

Garanci për kthimin e parave 30 ditore + Mbledhje e madhe letre + Përfundime speciale + Mbështetje e pakonkurueshme për klientin

 • Zgjidhni një formë standarde ose zgjidhni një formë të personalizuar dhe lëshojeni kreativitetin tuaj!

  • $

  Zgjidhni një nga madhësitë tona të njohura ose specifikoni dimensionet tuaja.

  Zgjidhni një nga madhësitë tona të njohura ose specifikoni dimensionet tuaja.

  • $

  Zgjidhni një nga madhësitë tona të njohura ose specifikoni dimensionet tuaja.

  Zgjidhni një nga madhësitë tona të njohura ose specifikoni dimensionet tuaja.

  • $
  • $

  A është forma juaj e thjeshtë apo komplekse?

  Kjo sasi është për 1 version arti ose 1 person për të dhënat e kontaktit. Për të shtuar më shumë versione artistike ose emra, përdorni butonin qty në fund të formularit të porosisë.

  Printo në internet Më të Mirin $ _wp_attachment_metadata_image_meta = titulli $

  • $
  • $
  • $
  • $

  përfundon

  • $
  • $

  Dosjet tuaja me email
       Pas arkë, dërgoni në: art @printpeppermint.com
  Ose, Punësoni Dizajnerët tanë
       Pas blerjes, dizajnerët tanë do t'ju dërgojnë me email për të diskutuar mbi projektin tuaj.

  OPSIONALE - Veprat tuaja artistike shqyrtohen personalisht nga drejtori ynë krijues dhe jepen rekomandime për të maksimizuar rezultatet e projektit tuaj.

  Ndonjë shënim për projektuesit tanë?

  Kthesa

  Porositë e thjeshta përfundojnë në (3-5 ditë)
       Shembull: mëndafshi 16 ppt me printim me ngjyra të plota nga të dy anët
  Porositë me porosi zgjasin (2-3 javë)
       Shembull: Mëndafsh 32pt me stampim petë dhe lyerje buzë
  Keni nevojë për diçka të shpejtë?
       Na dërgoni me email në info @printpeppermint.com


Përshtypjet e blerësve

4.9
Bazuar në rishikimet 939
 1. 5 nga 5

  Maria M. Gomez (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
 2. 5 nga 5

  Anonim (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Ngjyra të qarta, produkt me cilësi të shkëlqyer!

  Ndërtuesi i kartave të biznesit PremiumNdërtuesi i kartave të biznesit Premium

  1 nga 1 njerëz e gjeti këtë të dobishëm. A ishte i dobishëm ky vlerësim për ju?
  Po
  jo
 3. 5 nga 5

  Anonim (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Kartat e mia Jana Carrey Creativity + Healing duken dhe ndjehen kaq të bukura, të përjetshme dhe moderne. Print Peppermint krijon një produkt të jashtëzakonshëm që sjell në jetë punën e stilistit tim. (Me to kam printuar edhe etiketa shishe që dolën shumë bukur).

  Ju nuk mund ta shihni atë në foto, por kamoshi ka një gips të lehtë margaritar rozë që duket kaq në sinkron me energjinë femërore të biznesit tim. Letra kamoshi me prekje të butë gjithashtu ndjehet mirë për t'u prekur!

  Jam i emocionuar t'i ndaj këto karta në botë.

  Kartat e Biznesit Soft TouchKartat e Biznesit Soft Touch

  1 nga 2 njerëz e gjeti këtë të dobishëm. A ishte i dobishëm ky vlerësim për ju?
  Po
  jo
 4. 5 nga 5

  John Russell (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Të gjithë në Print Peppermint ishte jashtëzakonisht e dobishme për të punuar me mua për të rregulluar mirë dizajnin tim dhe për të prodhuar një kartëvizitë cilësore. Jam shumë i lumtur që dëgjova këshillat e tyre dhe jam i kënaqur me produktin e përgjithshëm.

  Shihni foton për pikën UV me Pantone ngjyra pika.

  Ndërtuesi i kartave të biznesit PremiumNdërtuesi i kartave të biznesit Premium

  1 nga 1 njerëz e gjeti këtë të dobishëm. A ishte i dobishëm ky vlerësim për ju?
  Po
  jo
 5. 5 nga 5

  Cátia Sander (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Më pëlqejnë absolutisht kartat e mia të reja të biznesit. Sa elegante dhe cilësi e jashtëzakonshme! Print Peppermint punoi ngushtë me mua për të siguruar saktësisht atë që ishte qëllimi im i cilësisë dhe dizajnit. I rekomandoj patjetër dhe me siguri do t'i përdor në projektet e mia të ardhshme. PESË yje deri në fund!!

  Ndërtuesi i kartave të biznesit PremiumNdërtuesi i kartave të biznesit Premium

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
 6. 5 nga 5

  Lydia Askeland (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  0 nga 1 njerëz e gjeti këtë të dobishëm. A ishte i dobishëm ky vlerësim për ju?
  Po
  jo
 7. 5 nga 5

  Tina (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Duan cilësinë e Print Peppermintpuna e! Punova me ta për të krijuar karta me prerje të personalizuar dhe gati për të bërë një porosi!

  Ndërtuesi i kartave të biznesit PremiumNdërtuesi i kartave të biznesit Premium

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
 8. 5 nga 5

  Anonim (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  dashuri Print Peppermint. Unë i kam përdorur ato për etiketa për dyqanin tim dhe jam shumë i kënaqur me atë që kanë bërë.

  Printo Kartat e Biznesit të personalizuara

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
 9. 5 nga 5

  Maria W. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Është gjithmonë kënaqësi të punosh me Austin dhe Sonny dhe të gjithë ekipin. Ka gjithmonë komunikim të shkëlqyer gjatë gjithë procesit të porositjes dhe më pëlqen personalizimi që mund të bëj përmes këtyre djemve. Kjo është hera e dytë që i përdor dhe i rekomandoj shumë për kartëvizitat që bërtasin unike. Si një dizajner grafik vetë, vlerësoj personalitetin dhe përpjekjen që Austin dhe ekipi i tij bënë për të bërë çdo përvojë me Print Peppermint paharrueshëm.

  Ndërtuesi i kartave të biznesit PremiumNdërtuesi i kartave të biznesit Premium

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
 10. 3 nga 5

  Mael (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Mostra e ftohtë për fat të keq u përkul gjatë transportit

  Karta Swatch me Petë të NxehtëKarta Swatch me Petë të Nxehtë

  Ishte kjo përmbledhje e dobishme për ju?
  Po
  jo
1 2 3 ... 94
Monedhë
EUReuro