Shtypje fluturimi

Shpjegoni produktet dhe shërbimet tuaja dhe bëni që marka juaj të dallohet me këtë mjet efikas dhe të thjeshtë të marketingut.

  • Shumëllojshmëri aksionesh dhe madhësish
  • Shumë opsione të palosshme përfshirë Tri-Fold & Half-Fold
  • Shërbimet e postës direkte të disponueshme
  • Shërbimet e dizajnit të fluturimeve të disponueshme
Printo më të mirën% title% Online

Filtrat e produkteve sipas përfundimeve speciale, lloji letre, madhësia dhe forma

Duke treguar të gjitha rezultatet 9

porosi-Biznes-Broshurat-fletushka-shtypjen-linjë

Fletushka të biznesit

  • Letër teksti-peshë 70lb
  • Pasuri të paluajtshme, kishë, restorante
  • 4 Mundësitë e Palosjes Gjysma & Trifold

Nuk jeni i sigurt se cili produkt ose letër është i duhuri për ju?

Keni nevojë për shërbimin tonë të dizajnit grafik?

Ekipi ynë fitues i çmimeve të dizajnit grafik në shtëpi është i gatshëm t'ju ndihmojë të sillni në jetë idetë dhe skicat tuaja!

Keni një skedar të projektimit tashmë, por duhet të bëni disa modifikime për ta përgatitur atë? Mund të ndihmojmë edhe me këtë.

i shtypur-Biznes-cards

Pse Zgjidhni Print Peppermint?

Kur printerët e tjerë në internet ofrojnë shpejtësi dhe lirë, ne ofrojmë cilësi, kreativitet dhe kujdes.

Ne jemi mjaft të mëdhenj për të trajtuar të gjitha idetë tuaja të egra imagjinative, por mjaft të vogla për të mbetur personale dhe argëtuese.

Mësoni më shumë rreth pse e duam kompaninë tonë!

Full-Color-shtypjen

Ngjyra e plotë, të dy anët

Fletushkat tona janë shtypur me ngjyra të plota, nga të dy anët.

kompensuar-shtypjen me cilësi

Cilësia e ofertës Litho

Everythingdo gjë e kompensuar e shtypur me 500 rreshta për shfaqje inç.

Printo më të mirën% title% Online

Letër Premium i trashë

Kartat katrore të shtypura në letër me cilësi më të lartë.

eko-miqësore-green-printing

Super eko-miqësore

Ne shtypim me bojëra pa kimikate në letër pjesërisht të ricikluar.

Fletushka - Inspirimi i Dizajnit

Print Peppermint klientët janë disa nga njerëzit dhe bizneset më frymëzues në një gamë të gjerë fushash dhe disiplinash.

Shikoni këshilla, mësime dhe artikuj mbi marketing dhe dizajn për të marrë ide për projektin tuaj të ardhshëm.

Frymëzo Mua>

Fakte

Si mund të bëj një fletushkë biznesi?

Photoshop nuk është për të gjithë. Edhe pse është një mjet shumë i fuqishëm për dizajn, jo të gjithë kanë kohën për të mësuar se si funksionon. Të mos shqetësohem. Ju mund të gjeni mjete në internet si Canva për të zëvendësuar programe më intensive të dizajnit si Photoshop. Fillestarët dhe profesionistët ashtu mund të përfitojnë nga këto mjete. ... Lexo më shumë

Vazhdoni të lexoni>
Fakte

Si ta bëj një fletushkë feste?

Kushdo që kërkon të bëjë fletushka me porosi duhet të përdorë Adobe Shkëndija. Është një aplikacion falas për dizajn grafik në internet dhe celular që i mundëson kujtdo të krijojë përmbajtje vizuale mahnitëse në pak minuta. Ju mund të kurseni shumë kohë dhe para. Më e rëndësishmja, ju mund të tërhiqni turma duke dërguar… Lexo më shumë

Vazhdoni të lexoni>
Fakte

Farë është një fletushkë?

Një fletushkë është një formë e vetme e shpalosur e reklamës së shtypur, e cila ka për qëllim të tërheqë vëmendjen për një ngjarje të veçantë, produkt, shërbim, etj. Zakonisht shihni që këto shpërndahen në vende me trafik të madh këmbësh. Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë me kosto efektive për të arritur një konsumator më të gjerë Lexo më shumë

Vazhdoni të lexoni>

FAQs

Fletushka të Klubit të Shtypjes dhe Fletushka të Biznesit

A po kërkoni një mënyrë efektive dhe efikase për të komunikuar me klientët tuaj? Shtypja e broshurave dhe broshurave me porosi me ngjyra të plota është një mënyrë efektive, e gjithanshme, e përballueshme por e sofistikuar për të promovuar biznesin tuaj.

Edhe pse është e rëndësishme të jepni mesazhin tuaj dhe markën tuaj në duart e klientëve tuaj, është po aq e rëndësishme të siguroheni që çdo pjesë e shtypur të jetë në duart e klientëve tuaj.

Përmes shtypjes së pamfleteve për reklama promovuese, deri te menutë dhe katalogët, ky shërbim ka aplikime të panumërta! Ne ofrojmë shërbime të personalizuara, duke përfshirë një sërë modelesh të palosshme, forma letre, dimensione dhe përfundime printimi. Ne kemi besim se cilësia jonë është e sigurt se do të na bëjë përshtypje!

Times Turnaround

Kohët e kthesës sonë janë mesatarisht 2-7 ditë pune. Gjithashtu, kjo bazohet në letrën e porositur dhe përfunduar. Kemi disa mallra që janë të gatshëm për shpërndarje me nxitim.

Opsionet e projektimit

Nëse tashmë keni një dizajn, keni një ide të përgjithshme, ose nuk keni të dhëna se ku të filloni, ne ju kemi të mbuluar! Zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh të shtypjes së broshurave me porosi për të marrë produktin tuaj të përsosur të shtypur.

Siguroni modelin tuaj: A keni krijuar tashmë broshurat e biznesit tuaj? Shtë e shkëlqyeshme! Shikoni seksionin tonë FAQ mbi rekomandimet e skedarëve artistikë për të siguruar që skedari juaj të jetë vendosur si duhet dhe që ju të keni produktin më të mirë të mundshëm. Ne preferojmë që të ruani skedarin tuaj si a.PDF, por jpg, jpeg, tiff, tif, ose ai me shkronja të përshkruara do të funksionojnë gjithashtu.

Le të Ndihmojmë: Everydo biznes është unik, dhe ne besojmë se duhet të vlejë për çdo broshurë dhe fletushkë. Nuk është e nevojshme të kaloni orë të tëra duke u vendosur në një model të përshtatshëm, vetëm për të zbuluar se rivali juaj ka të njëjtin plan urbanistik.

Setdo grup fletushkash të kompanisë dhe broshurat e krijuara janë krijime një-të një lloji. Dizajnerët tanë profesionistë në shtëpi do të përcaktojnë nevojat dhe pritjet e kompanisë suaj.

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Qepje Stubbz
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e lartë dhe përshtatje e shkëlqyer e ngjyrave

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
Caroline Boyk
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Duke punuar me Print Peppermint është gjithmonë një gjë e tillë...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

1 javë më parë
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Produkt i mrekullueshëm!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Zgjedhje e mahnitshme!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Bukur!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe dhe çmime të shkëlqyera gjithashtu.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
JUDIT
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosit për herë të parë dhe jam shumë i impresionuar!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 2
Lavdi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Shërbim shumë i dobishëm dhe i përgjegjshëm ndaj klientit; ata...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Më pëlqeu holografia!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Petë e përputhshme nga buza në pjesën e përparme ishte e qetë dhe ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Shtesë fantastike - dolën fantastike.

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Whitney D.
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Cilësi e madhe!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3

Na gjeni në social

Bashkohuni për Këshilla Dizajni dhe Zbritje Speciale

Ju lutemi shkruani një numër nga 1010.
Çfarë është 6 + 4?
Kjo fushë është për qëllime validation dhe duhet të lihet e pandryshuar.