Kartat e biznesit të prerë

149.00$ - 399.00$

 • Çdo formë e prerë me porosi
 • Lazer / Laser Cutting Prerje
 • Shtoni petë, emboss, vend UV
Qartë

Punësoni ekipin tonë për të krijuar dizajnin tuaj.

-

Keni nevojë për më shumë veçori?

Provoni tonën Konfiguruesi i personalizuar i kartës >

Informacion shtesë

Lloji i letrës

, , , ,

Trashësia

, ,

Formë

sasi

, , ,

Prodhimi Koha

Përshkrim

Kartat e biznesit — të gjithë i kanë ato, por sa njerëz i duan në të vërtetë? Sa njerëz janë vërtet të ngazëllyer për të shpërndarë kartat e tyre të biznesit kur krijohet situata?

Fatkeqësisht, shumica e njerëzve hedhin kartat e biznesit që marrin brenda ditëve të para, dhe nuk është e vështirë të shihet pse. Shumë shpesh, kartat e biznesit janë vetëm drejtkëndësha të çuditshme, plot me informacione kontakti, por personalisht mungon plotësisht.

Për fat të mirë, Print Peppermint ka një zgjidhje për t'ju larguar nga zhurma e mërzitshme e kartës së biznesit. Quhet Die Cutting, dhe sapo të mësoni për këtë, kurrë më nuk do të shikoni në kartat e biznesit në të njëjtën mënyrë.

Cilat janë kartat e biznesit Die Cut?

Printo më të mirën% title% Online
Image Burimi: https://creativemarket.com/Graphicsegg/2272404-Coffee-Shop-Round-Business-Card

Ta themi thjesht, kartat e biznesit me porosi të prera janë ato që janë zbukuruar posaçërisht në një formë të pazakontë. Kjo nuk do të thotë vetëm se ato janë sheshe ose rrathë në vend të drejtkëndëshave - ato mund të priten në çdo formë që mund të imagjinoni.

Disa forma veçanërisht komplekse kërkojnë prerje lazer, por ky nuk është problem. Çfarëdo forme që ju përshtatet më mirë dhe biznesit tuaj mund të arrihet me një kartëvizitë të prerë.

A duhet të shtypen kartat e prerjeve të prera në letrën e hollë?

i shtypur-Biznes-cards

Ju mund të imagjinoni se për të marrë një prerje shumë precize të formës, do të duhet të përdoret një letër jashtëzakonisht e hollë (duke rezultuar në një kartë biznesi jashtëzakonisht të hollë). Mbi të gjitha, të gjithë kishin përvojën zhgënjyese të përpjekjes për të prerë flokët e dëborës nga letra e trashë. Sidoqoftë, ky nuk është rasti me prerjet.

Meqenëse sistemi ynë për prerjen e vdesit është shumë i sofistikuar, nuk keni pse të bëni kompromis për trashësinë tuaj të dëshiruar kur zgjidhni këto karta super të personalizuara. Në fakt, ju mund të zgjidhni midis trashësisë 18 pt dhe 32 pt kështu që të keni një kartë që ju përshtatet vërtet juve dhe nevojave tuaja.

A mund të ketë shtypje kartat Die Die në të dy anët?

Printo më të mirën% title% Online
Image Burimi: https://creativemarket.com/Marvels/190260-Die-Cut-Business-Card

Kartat e personalizuara të kartave të biznesit janë pothuajse tamam si çdo kartëvizitë tjetër, thjesht shumë më interesante. Pra, po — mund të printoni si në pjesën e përparme dhe në pjesën e pasme të një karte biznesi. Kjo i bën opsionet e dizajnit veçanërisht të gjera, pasi mund të bëni që pjesa e përparme e kartës të duket si objekti që ju është prerë për t'u ngjarë dhe të vendosni informacionin tuaj të kontaktit në pjesën e pasme.

Kur jeni duke e konsideruar seriozisht një kartelë biznesi e prerë me porosi, do të shihni që nuk ka kufi për atë që Print Peppermint mund të krijojë. Nga çizmet kauboj dhe prerjet e logove te etiketat "e shitura", me të vërtetë nuk ka asgjë që nuk mund të bëjmë kur bëhet fjalë për këto karta me porosi.

A janë kartat Die Cut jashtëzakonisht të shtrenjta?

Printo më të mirën% title% Online
Duke filluar nga 159 dollarë për 500 Kartat

Çuditërisht, kartat e biznesit me porosi të ndërprera nuk janë gati aq të kushtueshme sa mund të imagjinoni. Kjo është veçanërisht e vërtetë kur merrni parasysh faktin që mund të konsultoheni me një nga dizenjuesit tanë gjatë procesit të konfigurimit pa ndonjë kosto shtesë.

Plus, duhet të faktorizoni përfitime të caktuara jo-monetare të një karte me porosi të prerë. Nëse një numër shumë më i madh i njerëzve varen në kartën tuaj të biznesit, a nuk vlen kjo për një shpenzim më të lartë? Hardshtë e vështirë të vendosësh një vlerë në njohjen e markës dhe ndërgjegjësimin më të lartë të mendjes, por sigurisht që është më shumë se sa kushton për të blerë karta biznesi të personalizuara.

Nuk ka asnjë koncept shumë të komplikuar për Print Peppermint për të trajtuar, kështu që na goditni me idetë tuaja më krijuese të kartave të biznesit dhe ne do të dorëzojmë pa gabime. Pavarësisht se sa komplekse mund të jetë ideja juaj e prerë, ne jemi më se të lumtur ta sjellim atë në jetë për ju.

Kartat e biznesit të prera printohen në një proces 4 ngjyrash me ngjyra të plota në të dyja anët (përveç nëse parashikohet ndryshe). Këto karta janë të disponueshme në trashësi që variojnë nga 18 pt deri në 80 pt. Ne mund të presim çdo formë të personalizuar që mund të imagjinoni dhe madje të ofrojmë prerje me laser për dizajnet më komplekse. Nëse keni nevojë për ndihmë me një dizajn ose konfigurim të saktë të skedarit tuaj, dizajnerët tanë janë të lumtur t'ju ndihmojnë në krijimin e skedarëve tuaj pa pagesë. Shiko gjithashtu: Kartat plastike të prera, Kartat metalike të prera, Kartela druri të prera

Kontrolloje! Ne jemi vënë kokë më kokë kundër djemve të mëdhenj në këtë krahasim Rregulloni foton.

Kartat e Biznesit Die Cut - Burimet

Konkurrentët tanë për Kartat e Biznesit Die Cut:

Vlerësim Kartat e biznesit të prerë

5.0
5.00 nga 5
Bazuar në rishikimet 7
5 yll
100
100%
4 yll
0%
3 yll
0%
2 yll
0%
1 yll
0%
 1. 5 nga 5

  Brittany (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Gjithmonë punë me cilësi më të mirë nga Print Peppermint!

  (1) (0)
 2. 5 nga 5

  Adad jeshil (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Duken fantastike! Faleminderit për këshillimin tuaj.

  (1) (0)
 3. 5 nga 5

  Paul (Pronar verifikuar) -

  Nuk mund të kisha kërkuar më shumë. Shume e kenaqur.

  (1) (0)
 4. 5 nga 5

  Leticia Marquez (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  PUNE Mahnitëse

  (0) (0)
 5. 5 nga 5

  Do P. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Pune e shkelqyer! Me të vërtetë si kartat e biznesit të prera!

  (0) (0)
 6. 5 nga 5

  Kyle O. (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Punë e mahnitshme! Top Quality !! Shkoj në printer për karta !!

  (0) (0)
 7. 5 nga 5

  Kyle (Pronar verifikuar) -

  Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinaleLidhje e jashtme

  Cilësia e shtypjes dhe letrës janë të shkëlqyera.

  (0) (0)
Jep një vlerësim

anuloj

Karakteristikat e përfshira

Printo më të mirën% title% Online

Ngjyra e plotë, të dy anët

Kartat tona të prera janë të shtypura me ngjyra të plota, nga të dy palët.

kompensuar-shtypjen me cilësi

Cilësia e ofertës Litho

Gjithçka është kompensuar e shtypur me 500 rreshta për inç.

Letër e trashë

Letër Premium i trashë

Do gjë e shtypur në letër me cilësi më të lartë.

eko-miqësore-green-printing

Super eko-miqësore

Ne shtypim me bojëra pa kimikate në letër pjesërisht të ricikluar.

Si t'i rregulloj skedarët e mi?

sherbime te dizajnit grafik per qira online per ore

Le ta bëjmë për ju

Thjesht na dërgoni skedarët tuaj dhe na lejoni të krijojmë skedarin e maskës së prerë për ju falas.

Ose punësoni ekipin tonë të dizajnit dhe ne do të krijojmë një dizajn të plotë nga e para.

Ne faturojmë 69 $ / orë për punën tonë të dizajnit.

Printo më të mirën% title% Online

A atë veten

Krijoni dy skedarë. Një për veprat artistike, një për përfundimet speciale.

Skedari i artit është një skedar me ngjyra CMYK në format PDF, PNG ose JPG.

Skedari i maskës do të përcaktojë se ku pritet karta. Vetëm skedar PDF B&W.

Llojet e prerjeve të ngurta: Themelore dhe Komplekse

Cila është e përshtatshme për ju?

Kjo eshte nje "Themelore" formë e prerë vdes pa prerje të brendshme dhe pa detaje të ndërlikuara të bukura rreth skajit.

Kjo eshte nje "Komplekse" vdesin të prera me prerje të brendshme lazer nga shtresa e sipërme e letrës së një karte biznesi prej 2 kallash.

FAQ

Merrni disa përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me prerjen e vdekjes

Keni më shumë pyetje? Jetojnë e Chat-it me ne ose na telefononi në + 1 877.385.1199

Keni nevojë për një frymëzim?

Shkarkoni 40 modele të formave tona falas për t'u përdorur në programin tuaj të projektimit.

formë-Biznes-cards-die-cut-mëndafshi-laminuara

Vlerësimet e verifikuara të klientëve

Lisa C
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Unë kisha karta të personalizuara për klientin tim dhe ai është TH...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Ditë më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Nuk do të printoj askund tjetër!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Çdo projekt që kam printuar përmes Print Peppe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Unë jam gjithmonë aq i impresionuar me cilësinë! 10/10 r...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 3
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

shërbimi ndaj klientit ishte i fortë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Fabiola
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
Erdhi ekzekutimi i dizajnit që kisha në mendje ...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

javë më parë 4
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Etiketat perfekte i duan ata!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Anonim
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5
I dua të gjitha mostrat. Më tregoi një vallë të madhe...
Trego më shumë

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
ahmad torabi
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Paketë e bukur e mostrave :)

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

Muaj më parë 1
Jason Sigman
pronar i verifikuarpronar i verifikuar
5 / 5

Porosia ishte e mbushur plot dhe duket e mrekullueshme!!

Shqyrtim i verifikuarShqyrtim i verifikuar - pamje origjinale

muaj 2 më parë
Printo Online Kartat e biznesit më të mirë të prerë me fletë holografike dhe karta biznesi me karta biznesi në embossing
Kartat e biznesit të prerë
149.00$ - 399.00$